reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Idę w czwartek rano do swojego lekarza i pogadamy czy czegoś nie trzeba dobadac, jak on to widzi. Dwa transfery z beta zero. Nie mam póki co pojęcia co dalej, mam nadzieje ze w czwartek ustalimy jakiś plan. Wczoraj miałam plany żeby zaczekać tak dwa, trzy miesiące, brać suple, wziąć się za sport itd...czyli być w formie [emoji1787] piękne plany, jednak niestety czasu nie zatrzymam. @mary.m i @Netiaskitchen mnie zmotywowały żeby nie czekać, bo przecież czas tez jest istotny (w końcu mniej lub bardziej jakoś dbam już o siebie jak każda z nas przed invitro) i tak zrobię, tzn zdam się na lekarza. Dam znać oczywiście co zaproponował [emoji846]
Dobry plan !
 
reklama
Kochana, to nic dziwnego, ze tak się czujesz ;( ciesze sie,ze wszystko już tam w porządku, ze nie musisz w tym temacie jeszcze chodzić na jakiś zabieg. Kiedys czytalam,ze po promieniu bardzo łatwo i szybko o druga ciaze, bo właśnie cialo jest jakby naszykowane. Może jajniki teraz pracują pełna parą. Dobrze,ze wzięłaś jeszcze zwolnienie. Masz czas odpocząć i sobie to wszystko w glowie poukładać. Nadzieja umiera ostatnia i widzę,ze co raz częściej myślisz by znów zacząć walczyć. To bardzo dobrze. Póki macie możliwości walczcie. Ja ciągle trzymam kciuki i życzę wszystkiego najlepszego!
Dziekuje!!! A Ty jak sie czujesz ? Kiedy beta / usg??
Masz racje z tym co piszesz, nawet pielegniasz mnie pocieszal ze po poronieniu organizm kobiety jest 'extremely fertile' jak to okreslil.. no i super jeszcze mi tylko jajowodow brakuje. Na piatek mam bilet do Polski i wizyte w Invicta w sobote.. Maz zabukowal a ja mu jeszcze w zeszlym tygodniu powiedzialam ze nie polece. Mysle ze moze lepiej poleciec i sprobowac stymulacje od razu w kwietniu, nie czekac na nic bo mlodsza nie bede
 
Dziekuje!!! A Ty jak sie czujesz ? Kiedy beta / usg??
Masz racje z tym co piszesz, nawet pielegniasz mnie pocieszal ze po poronieniu organizm kobiety jest 'extremely fertile' jak to okreslil.. no i super jeszcze mi tylko jajowodow brakuje. Na piatek mam bilet do Polski i wizyte w Invicta w sobote.. Maz zabukowal a ja mu jeszcze w zeszlym tygodniu powiedzialam ze nie polece. Mysle ze moze lepiej poleciec i sprobowac stymulacje od razu w kwietniu, nie czekac na nic bo mlodsza nie bede
Tak. Myślę, ze powinniście od razu zacząć działać. Tak bardzo pisałaś,że tęsknisz za swoim Gdańskiem.. Może jak nawet na chwile przylecicie to sił nabierzesz. [emoji173]
Ja czuje się dobrze, dziś mnie brzusio pobolewa ale to takie delikatne i cos się tam dzieje ;) bete i te pozostałe, które kazal zrobic zrobie w środę A w piątek wizyta w klinice. Dziś już 3 raz nasikalam na test i dzis juz duzo ciemniejsze kreska niz wczoraj;) mężowi pokazałam to do mnie " mialas nie sikac codziennie" A ja,ze tylko jeszcze jutro bo w środę beta. Że czuje się spokojniejsza i to taki piękny widok.. Chyba tryskam energia, bo buzia mi sie nie zamyka..
 
Tak. Myślę, ze powinniście od razu zacząć działać. Tak bardzo pisałaś,że tęsknisz za swoim Gdańskiem.. Może jak nawet na chwile przylecicie to sił nabierzesz. [emoji173]
Ja czuje się dobrze, dziś mnie brzusio pobolewa ale to takie delikatne i cos się tam dzieje ;) bete i te pozostałe, które kazal zrobic zrobie w środę A w piątek wizyta w klinice. Dziś już 3 raz nasikalam na test i dzis juz duzo ciemniejsze kreska niz wczoraj;) mężowi pokazałam to do mnie " mialas nie sikac codziennie" A ja,ze tylko jeszcze jutro bo w środę beta. Że czuje się spokojniejsza i to taki piękny widok.. Chyba tryskam energia, bo buzia mi sie nie zamyka..
A mamooo ja tez będę sikać 10 razy dziennie na testy jeśli się uda ❤️❤️ A tutaj kochane moje wojowniczki wrzucam zdjęcie które pasuje tutaj jak ulał. Przy każdym niepowodzeniu wracajcie do niego by zebrać sile ❤️❤️❤️
A85F54A0-2A67-47A1-9166-8732004FEB45.png
 
A Ty jaki masz teraz plan działań? Kiedy wizyta? Wiesz, takie momenty zwątpienia to nic dziwnego. Ale na pewno minie, przyjdzie lepszy dzień.
Masz rację, problemy z niepłodnością to niczyja wina i dla pary to jest wspólny temat i wspólny problem do przejścia.
Mija już powoli 😉, jakoś znajduje w sobie motywacje, dzięki 😘. W czwartek mam wizytę u lekarza i mam nadzieje, ze ustalimy jakiś plan... 😉
 
No wiesz, my nie wiemy czy na pewno robimy dobrze, że nie czekamy. Ale moja intuicja mówi mi, że nie mam na co czekać. Młodsza nie będę mój M w tym roku kończy 40lat. I tak pewnie trochę to potrwa zanim się uda. I oby się udało.
Teraz myśle ze serio nie ma na co czekać. Bo ja za kilka miesięcy będę miała 36, mąż 37, a już przecież i tak trochę sobie czekamy. Człowiek nieraz niemysli racjonalnie, wiec dobrze, ze mnie sprowadzilyscie na dobra droge🙂.
 
Dziekuje!!! A Ty jak sie czujesz ? Kiedy beta / usg??
Masz racje z tym co piszesz, nawet pielegniasz mnie pocieszal ze po poronieniu organizm kobiety jest 'extremely fertile' jak to okreslil.. no i super jeszcze mi tylko jajowodow brakuje. Na piatek mam bilet do Polski i wizyte w Invicta w sobote.. Maz zabukowal a ja mu jeszcze w zeszlym tygodniu powiedzialam ze nie polece. Mysle ze moze lepiej poleciec i sprobowac stymulacje od razu w kwietniu, nie czekac na nic bo mlodsza nie bede
Popieram, działaj, fajnie ze masz motywacje. Ja sobie tez to wszystko przemyślałam ze nie będę czekać, czekam już 6 lat 🤦🏻‍♀️, wystarczy.
Będziesz miała jakiś cel, plan, a do kwietnia już przecież niedaleko.
 
Hej dziewczyny.
Jestem po transferze, poszło w miarę gładko lekki ból odczuwam teraz ale jest do zniesienia.
Transfer wykonywała mi ta sama dr co ostatnio, zapisała mi o dziwo jeszcze zastrzyki Prolutex 25
dodatkowo raz dziennie. Wcześniej nie miałam zastrzyki ale czytałam że to progesteron to chyba dobrze, co myślicie o tym ?

Buziaki
 
Hej dziewczyny, ależ się dzisiaj stresu najadłam. No wystraszyłam się nie na żarty.
Siedzę przy maszynie nagle wstałam bo musiałam produktów dołożyć i nagle straszny ból.... i mokro w majtach. Pobiegłam w te pędy do łazienki i modliłam się gdy zdejmowałam gacie... na szczęście duuuzo śluzu, ale co nerwy to nerwy [emoji27][emoji27]

Dziś 18dpt
 
reklama
A mamooo ja tez będę sikać 10 razy dziennie na testy jeśli się uda ❤❤ A tutaj kochane moje wojowniczki wrzucam zdjęcie które pasuje tutaj jak ulał. Przy każdym niepowodzeniu wracajcie do niego by zebrać sile ❤❤❤Zobacz załącznik 1075726
Nooooo lubie ta grafikę! Niby prozaiczna ale właśnie do sedna.... Czuje się na razie jak ten Pan na dole ;)
 
Do góry