reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No widzisz, ale 37 +1 to skończony 37my i zaczety 38. Tak ja bym to liczyła też. Mój gin z Invicta tak właśnie liczy, w szpitalu na wypisie mam że urodziłam w 39tyg a to było 38 i kilka dni.. Pasnik za to liczy tak jak Ty piszesz..
Adus ty jesteś teraz na accofilu, jak u Ciebie leukocyty się zachowują? Bo u mnie po trzech zastrzykach (biorę 1/3 codziennie ) wywaliło na 39 tyś, a dzisiaj robiłam morfologie po kolejnych trzech zastrzykach i strasznie mi spadly, na 28tys. A właśnie we wrześniu po transferze to tez mi malo urosly. Pisalam do pasnika ale odpisal ze wynik dobry i nie ma sie czym martwić 🤔
Powtorzylam też bete, przy okazji morfologii, 7dp 45.1. Rosnie ale ja już się martwię tymi leukocytami😡
 
Laseczki ja już po. Dziękuję za miłe słowa i kciuki. Podali mi blastke 4.1.1. Mam dwa mrozaczki tej samej jakości i czekamy jeszcze co z dwoma kolejnymi bo się ociagaja ;)). Jutro ma być coś wiadomo. Lekarz w dniu dzisiejszym kazał mi wziąść pół ampułki pregnylu mam pytanko czy on wyjdzie przy weryfikacji , da pozytywną betę ???
Tez miałam blastkę tej klasy i pół ampułki Pregnylu. W pierwszej weryfikacji Pregnyl wyszedł a 5go już nie.
 
Adus ty jesteś teraz na accofilu, jak u Ciebie leukocyty się zachowują? Bo u mnie po trzech zastrzykach (biorę 1/3 codziennie ) wywaliło na 39 tyś, a dzisiaj robiłam morfologie po kolejnych trzech zastrzykach i strasznie mi spadly, na 28tys. A właśnie we wrześniu po transferze to tez mi malo urosly. Pisalam do pasnika ale odpisal ze wynik dobry i nie ma sie czym martwić 🤔
Powtorzylam też bete, przy okazji morfologii, 7dp 45.1. Rosnie ale ja już się martwię tymi leukocytami😡
Tak, ja nadal biorę Accofil. Mój organizm bardzo na niego reaguje. Na początku miałam takie same dawkowanie jak Ty i po ostatniej dawce miałam ponad 54tys! Doktor na początku kazał mi robić po 2 dni przerwy. Nie miałam ani razu wyniku niższego niż 46tys, przez to że tak reaguje teraz mam po pół ampułki co 3 dni. Nie przejmuj się że trochę spadło, na pewno urosną. To nadal jest efekt stanu zapalnego więc spełnia swoją funkcję, widać po becie która ładnie rośnie. Podobno optymalny poziom to między 33 tys a 39 tyś.. Pierwszy raz go bierzesz? Na AA ?
 
A embriolog skomentował jakoś to in vitro. Czemu te zarodki nie dotrwały do 5d? Przykro mi bardzo
na moje pytanie: dlaczego? odpowiedział- nie wiem jak Pani była stymulowana, bo te komórki od razu mi się nie podobały, ale resztę powie Pani lekarz. dalej było - mogę odwołać nasze spotkanie z 13.15 ? ja tylko dałam radę wydusić ok. lekarz na wizycie odpowiedział mi, że przyszliśmy z męskim problemem, a tutaj pojawia się żeński. zaproponowała, żeby od razy podejść do kolejnej stymulacji, w której można uzyskać lepszej jakości komórki. Ale tak ryczałam, że mogłam coś przekręcić. jesteśmy umówieni jutro do niej to wypytam o więcej. emocje już mi trochę opadły i dopatrzyłam się po analizie wszystkiego, że stymulację miałam rozpoczętą 7 dnia cyklu. nie wiem czy to ma wpływ, ale wszędzie czytam, ze stymulację rozpoczyna się w 1-3 dniu cyklu. i tak mi też lekarka na wizycie poniedziałkowej powiedziała.
 
reklama
Tak, ja nadal biorę Accofil. Mój organizm bardzo na niego reaguje. Na początku miałam takie same dawkowanie jak Ty i po ostatniej dawce miałam ponad 54tys! Doktor na początku kazał mi robić po 2 dni przerwy. Nie miałam ani razu wyniku niższego niż 46tys, przez to że tak reaguje teraz mam po pół ampułki co 3 dni. Nie przejmuj się że trochę spadło, na pewno urosną. To nadal jest efekt stanu zapalnego więc spełnia swoją funkcję, widać po becie która ładnie rośnie. Podobno optymalny poziom to między 33 tys a 39 tyś.. Pierwszy raz go bierzesz? Na AA ?
No właśnie ja chyba kiepsko na niego reaguje, ten mój organizm nie da się tak łatwo oszukać. Cieszyłam się na ten pierwszy wynik A teraz mam mega nerwe że właśnie ten spadek mi wszystko zchrzani😡 biorę to drugi raz, we wrześniu po transferze i też miałem kiepskie leukocyty, 29-36tys. I właśnie wtedy beta ruszyla i potem już kiepsko. Kir mam bx ale brak ważnych ds
 
Do góry