reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy któraś robiła w Genomie na Rudzie Śląskiej Kariotyp? Czy należy byc po poronieniu by mieć badanie refundowane? Jak to wygląda w praktyce? Lekarz wprowadził nas chyba w błąd. Byliśmy dzisiaj w tej poradni i recepcjonistka była b.nieuprzejma a ja rozpłakałam się jak dziecko. Teraz mi wstyd za okazanie słabości.
 
Ostatnia edycja:
U mnie liczyli jak Pasnik tj. 7t3d to 7 tydzień, 8t1d to 8 tydzień itp.
Tak samo po urodzeniu, urodzilam 41t 2d i w książeczce zdrowia mam 41 tydzień
Też tak zawsze liczyłam a tu w poniedziałek jak z moim lekarzem rozmawiałam to mnie z błędu wyprowadził a potem sprawdziłam z wypisie że szpitala po porodzie - może w Gdańsku po prostu inaczej liczą hahahah! :laugh2: :laugh2:
 
Dziewczyny czy któraś robiła w Genomie na Rudzie Śląskiej Kariotyp? Czy należy byc po poronieniu by mieć badanie refundowane? Jak to wygląda w praktyce? Lekarz wprowadził nas chyba w błąd. Byliśmy dzisiaj w tej poradni i recepcjonistka była b.nieuprzejma a ja rozpłakałam się jak dziecko. Teraz mi wstyd za okazanie słabości.
Robiłam w rudzie na nfz ale najpierw musisz mieć od rodzinnego skierowanie do poradni genetycznej tamten lekarz kieruje cię na kariotyp z uwagi na walkę z niepłodnością. Nie byłam po poronieniu jeździłam tam z krk żeby zaoszczędzić pieniądze. To normalne że się popłakałaś bo strach przed bezdzietnością każdego przytłoczy. Nie daj się zbyć i duuuuża buźka.
 
Robiłam w rudzie na nfz ale najpierw musisz mieć od rodzinnego skierowanie do poradni genetycznej tamten lekarz kieruje cię na kariotyp z uwagi na walkę z niepłodnością. Nie byłam po poronieniu jeździłam tam z krk żeby zaoszczędzić pieniądze. To normalne że się popłakałaś bo strach przed bezdzietnością każdego przytłoczy. Nie daj się zbyć i duuuuża buźka.
 
Dziewczynki ja mam brać przez 10 dni duphaston 2x2. Myślicie ze skoro nie ma transferu mogę zmniejszyć dawkę do 2x1 na resztę dni ? Bardzo mam po nim wzdęcia i wogole złe się czuje . A zeby wywołać okres to myśle ze taka dawka chyba nie potrzebna ale niewiem
 
reklama
Dziękuję:*kobieta uznała, że tylko dla kobiet po stracie jest refundowane. A w moim przypadku nic się nie podziało...gdy mi to powiedziała patrząc mi w oczy to aż mi się ciepło zrobiło. Problem w tym, że może "nigdy się nie podziać". Nie chodzi oczywiście o ta refundację, zaoszczędzimy i zrobimy badania. Chodzi o sam fakt, zachowała się tak jakbyśmy w ogóle nie mieli problemu.

Widzę, że źle zacytowałam:) to z nerwów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry