reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny, ja już po weryfikacji . Naliczyli 15 jajec , 2 się narazie nie nadają. Bardzo się ucieszyłam w pierwszej stymulacji miałam tylko 3. W czwartek kolejna wizyta i w sobotę punkcja. Mam pytanko ilu dniowe powinno być nasienie do punkcji ?? Jak myślicie. U nas wskazaniem do ivf słabe wyniki, mała ilość
 
reklama
Kobietki a powiedzcie mi jakie choroby muszą współtowarzyszyć żeby została zapłodniona większa ilość komórej niż 6 przy pierwszych dwóch procedurach?
Przy pierwszej procedurze miałam tylko 6 zaplodnionych, dopiero przy drugiej stymulacji zaplodnili mi więcej. I ustaliłam z lekarzem żeby więcej zaplodnic, lekarka chyba pisała mi uzasadnienie czemu zapladniamy więcej
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

😍😍😍Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 💓 💓 💓 Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!✊✊✊

Shake it up baby, twist and shout 😍😍😍😍😍
Będzie sie działo 👍👍👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2020-01-07 @mary.m - BETA
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020-01-08 @Czarna1985 - wizyta u dc Paśnika
2020-01-09 @Justi55 - USG ciążowe
2020-01-09 @sandra777.12 - USG
2020-01-10 @Camilleka - wizyta przed transferem
2020-01-10 @Natalia377 - USG ciążowe
2020-01-10 @Artemida90 - USG przed crio
2020-01-12 @Aduś16 - wizyta u gina - pecherzykowe
2020-01-13 @Tasza - wizyta w klinice
2020-01-13 @cikulinka - wizyta kontrolna przed transferem
2020-01-14 @Liliana87 - wizyta w klinice chyba sprawdzanie endo
2020-01-14 @Dakita30 - Łódź szczepienia
2020-01-17 @cikulinka - traansfer
2020-01-17 @Dakita30 - wizyta kontrolna USG
2020-01-21 @goffa13 - wizyta u lekarza prowadzącego
2020-01-23 @nadzieja xxx - prenatalne
2020-02-02 @Apola - USG genetyczne
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @agulla84 - wizyta u dc Paśnika
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-02-20 @Sterlicja - USG połówkowe
2020-02-27 @Netiaskitchen - wizyta u dc Pasnika
2020-05-27 @goffa13 -termin porodu
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-06-08 @nieagatka - termin porodu
2020-07-02 @Sterlicja - termin porodu
2020-07-08 @Apola - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu


@mary.m dzisiaj za Ciebie mega mocne ✊✊✊ Bedzie dobrze 👍👍👍👍✊
Jesteśmy z Tobą i razem z tobą czekamy na wynik. Za BETE do nieba!!!!

@Netiaskitchen 😍😍😍😍😍 To początek czegoś nowego !!!!! Zyczymy powodzenia 👍👍👍👍👍

Miłego dnia 💋💋💋💋💋💓💓💓💓

Dziękuję za wsparcie, niestety znów nic nie drgnęło :(:( jednak bóle po transferze nic nie znaczyły. Nie mam więcej mrożaczków, więc będziemy zaczynać od nowa. Dobrze, że na 29.01. umówiłam wizytę do dr Paśnika. Jak znajdę trochę więcej siły to poprzeglądam Wasze wcześniejsze wpisy jakie badania warto zrobić przed wizytą u niego i poczytam coś o tej krzywej cukrowej, bo nigdy nie robiłam. Na jutro zaplanowałam też wizytę u swojego dr z kliniki, żeby opracować jakiś plan, bo tylko to jakoś trzyma mnie na powierzchni. Nie wiem czemu los nas tak doświadcza :(
 
Kobietki a powiedzcie mi jakie choroby muszą współtowarzyszyć żeby została zapłodniona większa ilość komórej niż 6 przy pierwszych dwóch procedurach?
Jak masz mniej niż 35 lat to wszystko zależy od podejścia lekarza. Jak Ci zależy a on się zgodzi to coś mogą podciągnąć. Raczej wątpię żeby była konkretna lista chorób lub problemów. Bardziej chyba chodzi o zdroworozsadkowe i życiowe podejście lekarza. Mi kilka miesięcy brakowało do 35 lat, a mieliśmy słabe nasienie, więc uzgodniliśmy z lekarzem że możemy zaplodnić 10. Miałam 13 komórek pobranych, więc te 3 nadprogramowe zostały zamrożone. Teraz będziemy je wykorzystywać. Zobaczymy czy się odmrożą prawidłowo i czy powstaną z nich zarodki. Czas pokaże.
 
Dziękuję za wsparcie, niestety znów nic nie drgnęło :(:( jednak bóle po transferze nic nie znaczyły. Nie mam więcej mrożaczków, więc będziemy zaczynać od nowa. Dobrze, że na 29.01. umówiłam wizytę do dr Paśnika. Jak znajdę trochę więcej siły to poprzeglądam Wasze wcześniejsze wpisy jakie badania warto zrobić przed wizytą u niego i poczytam coś o tej krzywej cukrowej, bo nigdy nie robiłam. Na jutro zaplanowałam też wizytę u swojego dr z kliniki, żeby opracować jakiś plan, bo tylko to jakoś trzyma mnie na powierzchni. Nie wiem czemu los nas tak doświadcza :(
Wiem kochana jak teraz Ci zle. Ale nie poddawaj sie !!!! Mozesz przypomniec co tam u ciebie zdiagnozowano ?
 
reklama
Do góry