reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny żyje ale nie mam czasu pisać bo od wczoraj do pracy wrócilam, czuje się rewelacyjnie tylko od rana do około 12 potem masakra!!!! Mdłości, bóle piersi, zgaga, na krześle nie mogę usiedzieć, wszystko mi drętwieje.. nie powtarzalam bety po 11dpt wtedy była 284, dziś 14dpt ale czuje że kropek jeszcze jest. Robiłam morfologie dziś w UK po wczorajszym accofilu i oczywiście wynik pewnie za kilka dni.. maskara w tym kraju!
Myślę że jak tylko pojawi się serduszko (jeśli wogole) to idę na zwolnienie... W pracy której nienawidzę nie wysiedze, niestety w ciąży nie uda mi się jej też zmienić a już miałam wracać do moich do banku.. Ale narobilam! Wogole to nauczka aby nie skreslac nawet najmniejszych szans w życiu tak jak ten biedny słaby zarodeczek..No chyba że koszmar o pustym jaju się zrealizuje. :(
 
reklama
Dziękuję za wsparcie, niestety znów nic nie drgnęło :(:( jednak bóle po transferze nic nie znaczyły. Nie mam więcej mrożaczków, więc będziemy zaczynać od nowa. Dobrze, że na 29.01. umówiłam wizytę do dr Paśnika. Jak znajdę trochę więcej siły to poprzeglądam Wasze wcześniejsze wpisy jakie badania warto zrobić przed wizytą u niego i poczytam coś o tej krzywej cukrowej, bo nigdy nie robiłam. Na jutro zaplanowałam też wizytę u swojego dr z kliniki, żeby opracować jakiś plan, bo tylko to jakoś trzyma mnie na powierzchni. Nie wiem czemu los nas tak doświadcza :(
Tak mi przykro... Cholernie niesprawiedliwe... Ja tych bóli po transferach już też nie interpretuje w żaden sposób, bo właśnie ostatnie 2 razy też tam coś mnie pobolewalo, ale wynik bety 0 znaczy raczej ze to głowa... A nie implantacja... Dobrze, że idziesz do Paśnika. Nic nie stracisz, a może coś ustali. Może znajdzie sposób. Tylu osobom pomógł, to nie może być przypadek. Będę trzymać kciuki.
 
Dziewczyny żyje ale nie mam czasu pisać bo od wczoraj do pracy wrócilam, czuje się rewelacyjnie tylko od rana do około 12 potem masakra!!!! Mdłości, bóle piersi, zgaga, na krześle nie mogę usiedzieć, wszystko mi drętwieje.. nie powtarzalam bety po 11dpt wtedy była 284, dziś 14dpt ale czuje że kropek jeszcze jest. Robiłam morfologie dziś w UK po wczorajszym accofilu i oczywiście wynik pewnie za kilka dni.. maskara w tym kraju!
Myślę że jak tylko pojawi się serduszko (jeśli wogole) to idę na zwolnienie... W pracy której nienawidzę nie wysiedze, niestety w ciąży nie uda mi się jej też zmienić a już miałam wracać do moich do banku.. Ale narobilam! Wogole to nauczka aby nie skreslac nawet najmniejszych szans w życiu tak jak ten biedny słaby zarodeczek..No chyba że koszmar o pustym jaju się zrealizuje. :(
Idź na zwolnienie😊Po serduszku mam nadzieję, że troszkę odetchniesz. Strasznie jestem ciekawa kim jest ten dzielny kropuś lub kropusia😘😘😘Jak tak zaczyna to będzie z niego ktoś zajebisty ❤️
 
Idź na zwolnienie😊Po serduszku mam nadzieję, że troszkę odetchniesz. Strasznie jestem ciekawa kim jest ten dzielny kropuś lub kropusia😘😘😘Jak tak zaczyna to będzie z niego ktoś zajebisty ❤
Taaaaa sama jestem ciekawa bo to jakiś Matrix!! Kumacie mieć młodszo starsze rodzeństwo?? Jeśli będę mieć genetyczne muszę podać wiek matki 29 lat :rofl2:
Marzę żeby na jakiś czas iść na zwolnienie bo od wielu lat nie mam na nic tak naprawdę czasu a mam mnóstwo rzeczy które bardzo chce kontynuować np zaczęłam grać na pianinie 2 lata temu a tylko jeden utwór nauczyłam się grać hahah.. to trochę czasu dla siebie pomoże ukoić nerwy w ciąży ktora wiadomo jest najbardziej stresującym czasem w życiu kobiety!
 
Próbowałam zapisać się do P. do Warszawy... Zapisy były dziś od 7.30.Taka refleksja... To się nie da zrobić... 25 minut dzwonienia, 106 prób połączenia, potem 10 min oczekiwania w kolejce na centrali, tylko po to, żeby dowiedzieć się że miejsc już nie ma... Nie wiem jak one to robią że się zapisują. Ja nie mam jednak szczęścia...
Moze sprobuj maila do nich napisac. Ja napisalam do Lodzi meila i odrazu mi odpisali ze maja miejsce na 8 stycznia wiec bardzo szybko mi sie udalo😉
 
reklama
Jedeli krk to zastanow się nad filią gyncentrum w Krakowie. Musisz iść do najlepszych bo niestety wiek nie jest sprzymierEncem
No właśnie też ich wzięłam pod uwagę. Wahałam się bo najkrócej są w Krakowie ale ogólnie inne filie są już dłużej. Zadzwoniłam do nich i porozmawiałam sobie z panią recepcjonistką / pielęgniarką. Nie rejestrowałam się bo nie mają długich terminów, maksymalnie 2 tygodnie a my musimy przynajmniej 2 miesiące przerwy zrobić bo w skarbonce 0zł[emoji6].
Mają fajną opcję, pakiet 2+1 za 13900 zł.
Jak wyjdzie za pierwszym razem to zwracają 3900, jak za drugim to opłata pozostaje a jak nie wyjdzie za drugim, to trzeci jest gratis. Wydaje się to być rozsądne, zwłaszcza, że wszystko jest w cenie, włącznie z wszystkimi wizytami, badaniami podstawowymi do procedury typu wymazy, hormony itp.

Masz jakieś doświadczenie z nimi?

No wiem, że wiek działa na niekorzyść ale czasu się nie cofnie[emoji17].
Pocieszam się AMH na poziomie 2,5 i sporo młodszym narzeczonym[emoji6][emoji16].
 
Do góry