reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cały czas zażywasz metformine, nie ma p/w w trakcie ciazy??? Nie wiedziałam o tym! Ja zawsze odstawiałam na czas transferu ehhh. Muszę pozbierać od was wszystkich dziewczyny informacje bo za każdym razem dowiaduje się więcej rzeczy od was, można by wspólnie książkę napisać z doświadczeniami lekami badaniami a przypuszczam ze Noble by był jak nic !!!
Ja przy transferze zawsze brałam, A teraz jak się udało to najpierw przeczytałam kilka wyników badań o tym że matformina nie ma wpływu na dziecko A zmniejsza ryzyko poronienia, później lekarz tylko to potwierdził i powiedział żebym dalej brała normalnie leki.
 
reklama
Babeczki bo wlasnie wyczytalam gdzieś na blogu invimed ze zarodki z klasa C nie maja potencjału rozwojowego! Kuzwa! Ba ze nie powinny być mrożone! A moje ostatnie to właśnie 4 BC... U mnie w klinice mówią ze ten tez ma potencjał. Czy wy zwracacie uwagę i czytanie wczesniej o swoich zarodkach? A jeszcze wczoraj pisalam ze nie przejmuje się ale wyczytalam taka nowinę i o...juz masakra i strach
 
Ja przy transferze zawsze brałam, A teraz jak się udało to najpierw przeczytałam kilka wyników badań o tym że matformina nie ma wpływu na dziecko A zmniejsza ryzyko poronienia, później lekarz tylko to potwierdził i powiedział żebym dalej brała normalnie leki.
Ja mam IO i tez każą brać metformine cały czas. Podczas ciąży (jak sie uda) również.
 
Ty, normalnie teksty ciupka w ciupke jak mój Gamoń😉
Faktycznie chyba te nasze Chłopy podobne. Aż niewiarygodne. I ja też w większości walczę sama.
Ale to tylko tyle znaczy, że da się Go przekonać. Bo w głębi duszy to dobre Chlopaki😘✊
Mój mąż bez szemrania robił to o co go prosiłam. Jednak totalnie nie wykazywał zainteresowania szczegółami. Był ze mną na pierwszych wizytach w klinice, lekarz tłumaczył jak to wszystko będzie wyglądało i zero więcej rozmów o szczegółach. na stymulację pojechałam sama on został z synem. Potem przyjechał na punkcję to nawet nie wiedział, że tego dnia musi nasienie oddać. Do dziś nie wiem dlaczego tak się zachowywał. Niby chciał ale był jakiś taki nieobecny. Niedawno rozmawialiśmy o in vitro to stwierdził, że on nie bardzo chciał czy wierzył. Dlatego za całą procedurę zapłaciłam ze swojego konta, choć oczywiście mamy obydwoje dostepy itd. Teraz mówi, że miałam rację, warto było ...za 10 lat mi powie że jeszcze musiał mnie namawiać hehe.

Serio? Kurczę to ja chciałam zapladniac wszystkie Ale lekarka uświadomiła mnie że co zrobię jak znajdę w ciążę wcześniej więc po ustaleniach zaplodnilismy 10 komórek A mam 29 lat.
Ja zapłodniłam 9 choć pobrali 16 czy 18. Nie chciałam wszystkich. Najgorsze co może nas spotkać , oprócz braku dziecka, to nadliczbowe zarodki. Nie są to proste decyzje co dalej....ja nie mogłabym oddać mojego dziecka. Wychowanie to ciężki trud a nie tylko same radości. Nigdy nie można być pewnym czy przyszli rodzice nie będą żałować. Czy poradzą sobie z obcym DNA. Zwłaszcza mężczyźni, często są przekonywani przez swoje partnerki di AZ. Wszystkie te myśli powodują, że ja nie mogłabym spokojnie żyć . Choć z drugiej strony jak ktoś ma dużo zarodków to lepiej oddać niż zniszczyć....
 
Dziewczyny, lekarz przepisał Gonapeptyl Daily, zaczęłam go przyjmować wraz z ostatnią tabletką antykoncepcyjną, do okresu jeszcze jakiś tydzień. We wcześniejszych procedurach nie brałam żadnych zastrzyków przed okresem. Wiecie o co kaman?
 
Próbowałam zapisać się do P. do Warszawy... Zapisy były dziś od 7.30.Taka refleksja... To się nie da zrobić... 25 minut dzwonienia, 106 prób połączenia, potem 10 min oczekiwania w kolejce na centrali, tylko po to, żeby dowiedzieć się że miejsc już nie ma... Nie wiem jak one to robią że się zapisują. Ja nie mam jednak szczęścia...
 
Próbowałam zapisać się do P. do Warszawy... Zapisy były dziś od 7.30.Taka refleksja... To się nie da zrobić... 25 minut dzwonienia, 106 prób połączenia, potem 10 min oczekiwania w kolejce na centrali, tylko po to, żeby dowiedzieć się że miejsc już nie ma... Nie wiem jak one to robią że się zapisują. Ja nie mam jednak szczęścia...
Ja słyszałam, że w dniu zapisów kobiety przyjeżdzają do kliniki i zapisują się osobiście
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

😍😍😍Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 💓 💓 💓 Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!✊✊✊

Shake it up baby, twist and shout 😍😍😍😍😍
Będzie sie działo 👍👍👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2020-01-07 @mary.m - BETA
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020-01-08 @Czarna1985 - wizyta u dc Paśnika
2020-01-09 @Justi55 - USG ciążowe
2020-01-09 @sandra777.12 - USG
2020-01-10 @Camilleka - wizyta przed transferem
2020-01-10 @Natalia377 - USG ciążowe
2020-01-10 @Artemida90 - USG przed crio
2020-01-12 @Aduś16 - wizyta u gina - pecherzykowe
2020-01-13 @Tasza - wizyta w klinice
2020-01-13 @cikulinka - wizyta kontrolna przed transferem
2020-01-14 @Liliana87 - wizyta w klinice chyba sprawdzanie endo
2020-01-14 @Dakita30 - Łódź szczepienia
2020-01-17 @cikulinka - traansfer
2020-01-17 @Dakita30 - wizyta kontrolna USG
2020-01-21 @goffa13 - wizyta u lekarza prowadzącego
2020-01-23 @nadzieja xxx - prenatalne
2020-02-02 @Apola - USG genetyczne
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @agulla84 - wizyta u dc Paśnika
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-02-20 @Sterlicja - USG połówkowe
2020-02-27 @Netiaskitchen - wizyta u dc Pasnika
2020-05-27 @goffa13 -termin porodu
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-06-08 @nieagatka - termin porodu
2020-07-02 @Sterlicja - termin porodu
2020-07-08 @Apola - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu


@mary.m dzisiaj za Ciebie mega mocne ✊✊✊ Bedzie dobrze 👍👍👍👍✊
Jesteśmy z Tobą i razem z tobą czekamy na wynik. Za BETE do nieba!!!!

@Netiaskitchen
😍😍😍😍😍 To początek czegoś nowego !!!!! Zyczymy powodzenia 👍👍👍👍👍

Miłego dnia 💋💋💋💋💋💓💓💓💓
 
Ja też mam IO i biorę metmorfine pomimo tego że jestem już w 11 tc.
I bardzo dobrze !!! Moja endokrynolog powiedziala, ze za granica to jest bardzo istotne przyjmowanie mety i nie przerywanie jej na czas ciąży. Przede wszystkim ma bardzo duzy wpływ na zmniejszenie ryzyka poronienia. Powiedziala ze to tylko kwestia czasu kiedy w PL tez tak bedzie. Czytałam tez duzo na ten temat i tak jak najbardziej meta w ciazy wskazana i całkowicie nie grożna :)
 
reklama
Dziewczyny, lekarz przepisał Gonapeptyl Daily, zaczęłam go przyjmować wraz z ostatnią tabletką antykoncepcyjną, do okresu jeszcze jakiś tydzień. We wcześniejszych procedurach nie brałam żadnych zastrzyków przed okresem. Wiecie o co kaman?
Ja też brałam , tak zaczynałam długi protokół ok 2 tyg potem reszta gonal f menopur ... a Ty szykujesz sie do kolejnej procedury ?
 
Do góry