reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Cały czas zażywasz metformine, nie ma p/w w trakcie ciazy??? Nie wiedziałam o tym! Ja zawsze odstawiałam na czas transferu ehhh. Muszę pozbierać od was wszystkich dziewczyny informacje bo za każdym razem dowiaduje się więcej rzeczy od was, można by wspólnie książkę napisać z doświadczeniami lekami badaniami a przypuszczam ze Noble by był jak nic !!!
Ja właśnie na czas transferu najbardziej sie pilnowalam z metą i dietą :) I wtedy kiedy ja stosowalam BETA była najwyższa!!!!
 
reklama
Tak niski musi być przed rozpoczęciem suplementacji progesteronu do transferu a nie przy samym transferem, aby być pewnym że nie nastąpiła owulacja
Tak jak @Aduś16 pisze zaraz przed rozpoczeciem proga. Czyli u mnie to zawsze na 5 dni przed podaniem 5 dniowej blastocysty. Dla mnie to juz jest przed samym transferem dlatego tak napisałam. W dniu transferu progesteron powinien byc na poziome około 20 i wtedy chyba tez warto zrobic badanie. Ale tutaj sie moge mylic bo mi w dniu transferu juz nikt tego nie badał...
 
Dziewczyny, lekarz przepisał Gonapeptyl Daily, zaczęłam go przyjmować wraz z ostatnią tabletką antykoncepcyjną, do okresu jeszcze jakiś tydzień. We wcześniejszych procedurach nie brałam żadnych zastrzyków przed okresem. Wiecie o co kaman?
Ja brałam od 18 DC. Ja to brałam na wyciszenie torbieli.
 
Ja miałam pobierana krew na progesteron i estradiol w dniu kiedy zaczęła się stymulacja a jutro kolejny raz będą pobierać i usg z rana jak sytuacja
W trakcie stymulacji sprawdzaja te parametry zeby kontrolowac sytuacje. Np estriadol, zeby miec kontorle nad ewentualną hiperką. Jeszcze przed sama punkcją zrobia ci kilka badań min potrzebnych do narkozy, tj morfologia i glukoza i jeszcze cos tam. Powinnas miec to w pakiecie :)
 
Dziewynki moje kochane ja właśnie sie pakuje i jutro czeka mnie lot do Polski a w środę wizyta u doc Pasnika. Proszę trzymajcie za mnie kciuki . Mam nadzieję ze bedzie mial dla nas jakies dobre wiesci bo juz troche z sil opadam😔
Nooo!!!!! Jakie z sił opadam :) JAk ty nie dasz rady to juz chyba nikt z nas tu nie da rady :) Bedzie dobrze. Docent pomoze :)
 
Z ta trojeczka to kochana świetny pomysl. Zawsze to bylo moim marzeniem. Teraz zostalo mi jedno marzenie ... chociaz jedno.
Kochana nie martw teraz musi sie udac. Wierze w to bardzo ze tym razem na pewno wam sie uda. Bede trzymac mocno kciuki 😘✊✊✊
Ja tez jestem głęboko przekonana ze u @Netiaskitchen kolejna ciąża to tylko kwestia czasu :) Maksik bedzie miał rodzeństwo :)
 
reklama
Do góry