reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To chyba mamu podobnych mężów. Bo my mamy jeszcze 4 zarodki i tez mi moj powiedział ze wykorzystamy wszystkie.Ale ja w takie cuda to nie wierze😥
My na razie wykorzystaliśmy wszystkie 😕Zobaczymy. Teraz bardziej będę się na razie obawiać że się nie uda. Potencjalnym nadmiarem będę martwić się jak będzie na to czas. Ale chyba jestem gotowa na jakiś kompromis😊 Że na przykład wykorzystujemy aż do momentu gdy będziemy mieć trójkę dzieci. Do tej pory myślałam maksymalnie o dwójce, ale chyba już jestem bardziej otwarta na to co nam życie przyniesie.
 
reklama
My na razie wykorzystaliśmy wszystkie 😕Zobaczymy. Teraz bardziej będę się na razie obawiać że się nie uda. Potencjalnym nadmiarem będę martwić się jak będzie na to czas. Ale chyba jestem gotowa na jakiś kompromis😊 Że na przykład wykorzystujemy aż do momentu gdy będziemy mieć trójkę dzieci. Do tej pory myślałam maksymalnie o dwójce, ale chyba już jestem bardziej otwarta na to co nam życie przyniesie.
Z ta trojeczka to kochana świetny pomysl. Zawsze to bylo moim marzeniem. Teraz zostalo mi jedno marzenie ... chociaz jedno.
Kochana nie martw teraz musi sie udac. Wierze w to bardzo ze tym razem na pewno wam sie uda. Bede trzymac mocno kciuki 😘✊✊✊
 
Dobra, ja zmykam, bo jutro dzień zaczynam od pobrania krwi o 7. No i jutro o 12.30 wizyta w klinice. Lista tematów do przegadania z lekarzem gotowa. Segregator ze wszystkimi badaniami czeka. Zaczynamy naszą drugą podróż (w już mniej nieznane tym razem) [emoji4]Dobrej nocki Kochane[emoji8]
Czekamy na wieści;)
 
reklama
O to idziemy podobnie :) kurcze bidulko bol glowy jeszcze do tego, masakra. Ale mnie tez bolala i dzis i wczoraj nie laczylam tego z estrofemem:) ktory to transfer?:)
no bedzie 2..... no ta glowa najgorsza chyba szczególnie jak go biorę doustnie jak jeszcze okres był a potem po transferze ale jak już potem trybi to nie boli aż tak bardzo.... fajnie ze ktoś idzie podobnie :) w kupie łatwiej przetrwać
 
Do góry