reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Próbowałam zapisać się do P. do Warszawy... Zapisy były dziś od 7.30.Taka refleksja... To się nie da zrobić... 25 minut dzwonienia, 106 prób połączenia, potem 10 min oczekiwania w kolejce na centrali, tylko po to, żeby dowiedzieć się że miejsc już nie ma... Nie wiem jak one to robią że się zapisują. Ja nie mam jednak szczęścia...
To taki pierwszy rzut. Słyszałaś ze warto dzwonic codziennie bo wizyty czesto sie zwalniają :)
 
reklama
Cześć, to mój pierwszy post w tym temacie, i pierwszy od chyba 2 lat.
Jestem po punkcji (w sobotę). Dzisiaj dostaliśmy raport z hodowli, z dnia 3.
W naszej klinice (Parens - Kraków) zawsze czekają do 5 doby.
Niestety wydaje mi się, że jakość zarodków jest tragiczna i żaden nie doczeka czwartku.
Czy mogłybyście zerknąć na raport, i czy którejś z Was się udało doczekać transferu mimo takich wyników w 3 dobie?

Jestem, delikatnie mówiąc, podłamana😔

Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę Wszystkim happy endu🙂
 

Załączniki

  • IMG_20200107_082901.jpg
    IMG_20200107_082901.jpg
    104,2 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Tak jak @Aduś16 pisze zaraz przed rozpoczeciem proga. Czyli u mnie to zawsze na 5 dni przed podaniem 5 dniowej blastocysty. Dla mnie to juz jest przed samym transferem dlatego tak napisałam. W dniu transferu progesteron powinien byc na poziome około 20 i wtedy chyba tez warto zrobic badanie. Ale tutaj sie moge mylic bo mi w dniu transferu juz nikt tego nie badał...
Mi w dniu transferu badaja i na tej podstawie decydują o włączeniu prolutexu. Przy swiezym transferze byl ladny progesteron A przy crio ponizej 15, więc zastrzyki dołączone.
 
Do góry