reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wyobrażam sobie zniszczyć zarodki. Nie rozumiem, że ludzie wolą je unicestwić niż dać życie i szansę. Ja odłączyłam emocje przy podejmowaniu decyzji i podeszłam do tego z rozsądkiem. Gdybym ja nie miała własnych komórek/zarodków, chciałabym, aby ktoś ofiarował mi swoje. Uważam, że dobro powraca.
Spokojnie mnie tez głowa mocno na estrofemie bolala. Nawet sie o to lekarza pytała. Tylko ze poprzednim razem bol głowy sie pojawił jak inaczej niz zwykle przyjmowalam etsrofem czyli dopochwowo. Tak wiec bol piersi, śluz, erotyczny sny :-D 💓 i bol głowy. Jak doszedl progesteron to raczej nic nie doszlo poza tym ze plakalm na reklamach, filmach albo jak ktos sie na mnie zle spojrzal nawet na ulicy. Albo sie smialam albo na zmiane płakałam i tak juz bylo ciągle. Ale przy progesteronie to byly takie bardzej psychiczne objawy no i spac mi sie po transferze non myslalam E tylko ja msm te snystop chcialo
Myślałam że tylko ja mam takie sny uff kamień z głowy bo mi głupio aż było pisać czyli to normalne. ... do tego popęd. ... oj co ja tu będę pisać. ....
 
reklama
Chłopy to jednak proste "elementy":)
Moj na kd tez sie zgadza, az odpada, a na temat nasienia dawcy nie odpowiada na pytania..eh testosteron..

A u nas z kolei wszystko ok byle by nie bylo adopcji dziecka
Z kolei nie ma potrzeby az wystarczy ak bo nasienie jest ok
Ja troszke sie waham jeszcze zeby zrobic raz na naszych stymulacje a potem ew ak bo tak naprawde nie ma wskazan do adopcji tylko brak ciazy a nawet implantacji..
Teraz pokladam jeszcze nadzieje w tej immunologii i to chyba na pierwszy rzut dokonczymy... z kariotypami
 
Jestem już 4 tydzień na antykoncepcji. Czy mogę zrobić krzywa glukozowo-insulinowa ? Czy nie ma to sensu? Gdzies czytałam ze antyki zaburzają wynik. Chciałabym zbadać najwiecej jak się da przed stymulacja i pierwszym transferem. A w ogóle czy to normalne ze przed stymulacja mam być 6 tygodni na antykoncepcji ? Większość z dziewczyn chyba była 3-4 tygodnie a mi doktor tak rozpisała ze już od grudnia do 27 stycznia mam być na anty a potem stymulacja ..
 
Ja też mam IO i biorę metmorfine pomimo tego że jestem już w 11 tc.
Cały czas zażywasz metformine, nie ma p/w w trakcie ciazy??? Nie wiedziałam o tym! Ja zawsze odstawiałam na czas transferu ehhh. Muszę pozbierać od was wszystkich dziewczyny informacje bo za każdym razem dowiaduje się więcej rzeczy od was, można by wspólnie książkę napisać z doświadczeniami lekami badaniami a przypuszczam ze Noble by był jak nic !!!
 
U mnie dwa razy była zerowa a raz skoczyła tylko do 8,3. Tak myślę, że jutro zrobię te badania co pisałaś a resztę to zobaczę co docent powie.
Zawsze miałam się Ciebie pytać skąd pomysł na taki nick?
Bo wiesz, ja bardzo kocham róże i mam ich już sporo. I ze dwa lata nie mogłam upolować właśnie róży Ilmenau. Więc jak zobaczyłam Twój nick to od razu o tej róży pomyślałam - oczywiście już ja zdobyłam [emoji8]

Mój nick podchodzi od nazwy małej rzeki w Niemczech. Miasto, gdzie byłam na Erasmusie na studiach, leży nad rzeką Ilmenau. Die schönste Stadt der Welt liegt an der Ilmenau. Nawet nie wiedziałam, że są róże o tej nazwie. Muszę się podszkolić w temacie ;)

Test imk, CBA, nk, ana, pakiet na trombofilie że strony testdna.pl to podstawowe badania zlecane przez docenta. Jak się do niego wybierasz to warto zrobić te badania.

Powinno pomóc, tylko czasu potrzeba jeszcze wiecej. U nas były ponad 3 miesiące rehabilitacji, tylko że wcześniej bo od 4 miesiąca życia, ale one bardzo pomogły. Młody też miał od początku bardzo słabe mięśnie brzucha.

U nas szkoda, że tak późno trafiliśmy na rehabilitację, 3 pediatrow i neurolog twierdzili, że jest ok a mi się nie podobało jak ona się rozwija i w końcu sama prywatnie poszłam do fizjoterapeuty i moje przypuszczenia się potwierdziły. Już widzę duża poprawę, teraz czekam na raczkowanie i możemy kończyć rehabilitację.

Oj chciałabym żeby mnie tak pomolestowali😁😁😁
Muszę się poskarżyć. Mój Małż całkiem nie wierzy, że będziemy w tej ciąży. Myślałam, że już mu trochę przeszło a ten mi dzisiaj znowu.:Wspomnisz moje słowa, nic z tego nie będzie. Robię to tylko dla Ciebie, by przedłużyć Ci nadzieje...
No rozwalił mnie.

Ps. Nie wiem jak udźwignę taki end of this story😑

Murawa, my wierzymy za niego w happy end, nas jest więcej więc chłop jest przeglosowany 😁😁😁

Kochane!
Daaaawno mnie tu nie było. Moja córka urodziła się 16 listopada 2019, czyli 3 tyg przed terminem kalendarzowym, malutka, ale zdrowa. Musiałam kombinować dla niej rozmiar 50, bo 56 było za duże ;) Teraz rośnie jak na drożdżach, a my z mężem musimy podjąć decyzję odnośnie pozostałych 3-ech zarodków, które mamy w klinice Novum. Ponieważ nie planujemy już wiecej dzieci (mamy trzy wspaniałe dziewczynki), przekażemy nasze zarodki na rzecz innych starających się par. Wszystkie zarodki mamy ocenione jako „top quality”, więc jest szansa, że przyniosą upragnione szczęście innym ;)
A Wam moje najdroższe życzę w Nowym Roku powodzenia i trzymam kciuki za sukcesy w staraniach :)

Gratulacje, śliczna Córeczka!!!
Piekny gest z twojej strony 💕💕💕
 
Nie dziekuje :) ja to na stowe bede miala odroczony transfer i mysle ze tak bedzie lepiej. Sprawdzalas insuline> PAmietaj ze metformina naprawde duuuzo daje.
Nie, wizytę u endokrynologa mam dopiero w czwartek. A jutro ustalę co tam z badań jeszcze warto porobić i tak jak pisałam co się da będę robić z mojego pakietu med.
 
reklama
Do góry