reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam zrobić te badania i przyjechać
20191220_154934.jpeg
20191220_154928.jpeg
20191220_154412.jpeg
 
Dziewczyny czy któraś z Was bierze prolutex ? Pomijając fakt, ze mega trudno go gdziekolwiek znaleźć to mam wrażenie, ze jest to bardzo bolesny zastrzyk... Po wkłuciu codziennnie boli mnie w tym miejscu do końca dnia, czuje jakby gula się robiła, boli mnie sam dotyk materiału od bluzki :/ robię jeszcze inne zastrzyki i nic takiego nie odczuwam wiec wykluczam wersje, że źle to sobie aplikuje. Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem?
 
Kochana właśnie pakuje się do szpitala i na 12 mam tam być 😊
Mam nadzieję że dzisiaj już spotkam się ze swoją Księżniczka 😍😍😍
Proszę trzymajcie mocno kciuki aby Malutka była cała i zdrowa i aby poród przebiegł szybko i mało boleśnie 😊😊😊
Trzymam kciuki 😍. Obyś jak najkrócej w szpitalu leżała, bo tam jeden dzień to trwa jak tydzień. Byłam w tym tygodniu tylko 2 dni, a kuźwa prawie odleżyn dostałam i z nudów oszalałam...
No ale to wszystko zależy od Twojej kruszynki 😍
 
Mi tez po ktg powiedzieli ze nie urodzę i żebym przyjechała następnego dnia ale mieli miejsce wiec dali mi wybór. Zostałam, dali mi jesc a godzinę później zaczęłam rodzic 😂wiec może i dobrze, ze jesteś w szpitalu bo nigdy nic nie wiadomo.
Zrobili mi 2 razy masaż szyjki ale na razie bez rezultatu dalej zero jakichkolwiek skurczy....
Rozwarcie na 2 cm....
Eh... Najgorsze to czekanie i niewiedza kiedy to nastąpi wszystko
 
Trzymam kciuki 😍. Obyś jak najkrócej w szpitalu leżała, bo tam jeden dzień to trwa jak tydzień. Byłam w tym tygodniu tylko 2 dni, a kuźwa prawie odleżyn dostałam i z nudów oszalałam...
No ale to wszystko zależy od Twojej kruszynki 😍
Oj tak to racja ja dopiero jestem tutaj 3 godz A już mam dość. Na patologii ciąży już wogoke miejsca nie ma nie przyjmują już żadnych kobiet i podobno wywoływać chcą już porody żeby luźniej się zrobiło....
Mała waży już 3800 więc niech zechce już wyjść na świat 😊
 
reklama
Szczekają bo sama zjadasz? :p
Już my tu wszystkie wiemy, że masz dziwne upodobania, np pumpernikiel.... No ale żarcie dla psów 😂😂😂
No prosze jaka to pamietliwa bestyjka ;) I nawet zart sie załączył :) Jak miało by ci to humor poprawic to dla ciebie bym zjadła takiego psiowego cukieraska 😜 przeciez pisałam jak ostatnio zgrzeszyłam i paczka zzarłam :) a dzisiaj to nawet capucino z czekolada jacobsa ze zwykłym mlekiem wypiłam takze robie postepy ;)
 
Do góry