reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety u mnie beta stoi w miejscu 😭 już po wszystkim. Zarodków brak, kasy też.
Jejku, dopiero teraz czytam... Strasznie Ci współczuję 😢
Kuźwa, dlaczego jeszcze te zasrane pieniądze nas ograniczają?!! . Jakby człowiek miał mało problemów i stresów! Naprawdę, ogromnie mi przykro... Tak się cieszylaś...
 
reklama
No prosze jaka to pamietliwa bestyjka ;) I nawet zart sie załączył :) Jak miało by ci to humor poprawic to dla ciebie bym zjadła takiego psiowego cukieraska 😜 przeciez pisałam jak ostatnio zgrzeszyłam i paczka zzarłam :) a dzisiaj to nawet capucino z czekolada jacobsa ze zwykłym mlekiem wypiłam takze robie postepy ;)
😂😂😂 Kogo lubię, tego pamiętam - chociaż sklerotyczka konkretna jestem :p
 
Dziewczyny czy któraś z Was bierze prolutex ? Pomijając fakt, ze mega trudno go gdziekolwiek znaleźć to mam wrażenie, ze jest to bardzo bolesny zastrzyk... Po wkłuciu codziennnie boli mnie w tym miejscu do końca dnia, czuje jakby gula się robiła, boli mnie sam dotyk materiału od bluzki :/ robię jeszcze inne zastrzyki i nic takiego nie odczuwam wiec wykluczam wersje, że źle to sobie aplikuje. Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem?
Tak to już jest z prolutexem, to normalne. Postaraj rozmasować sobie to miejsce po wstrzyknięciu. Tak na prawdę dopiero przy trzecim transferze mnie nie bolały te zastrzyki albo to moje podejście było inne 🤔
 
No i masz !!! JAkie to wszystko jest cięzkie. Dlaczego mogl sie nie przyjąć ? Dziekuje za podpowiedz. Ja tez sie raczej w to nie bede bawic.
Niewiem. To był mój pierwszy transfer. Podobno to zdarza się też narmturalnke ,że mje kazdy się przyjmuje tylko normalnie kobiety tego nie wiedzą i kilka miesięcy próbują. Ja już nie będę badać. Bedzie co ma być
 
Dziewczyny czy któraś z Was bierze prolutex ? Pomijając fakt, ze mega trudno go gdziekolwiek znaleźć to mam wrażenie, ze jest to bardzo bolesny zastrzyk... Po wkłuciu codziennnie boli mnie w tym miejscu do końca dnia, czuje jakby gula się robiła, boli mnie sam dotyk materiału od bluzki :/ robię jeszcze inne zastrzyki i nic takiego nie odczuwam wiec wykluczam wersje, że źle to sobie aplikuje. Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem?
Ano, mamy😊Boli jak cholera. Dzisiaj spróbowałam cieńsze igły, bo jak się okazało zostało mi opakowanie jeszcze po stymulacji pewnie od menopuru. Ale też boli. Ja nie mam na to metody. Jedyne co trochę pomaga to rozmasowanje potem miejsca wkłucia...
 
reklama
Do góry