reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bazylia , ja miałam zarodek po pdg przebadany najlepsza blastka 5.1.1 i się nie przyjął. Więc teraz powiedziałam lekarzowi że nke badamy bo nie mamy kasy, a kariotypy wyszły okey w rodzinie genetycznych chorób nie ma. Nie namawiał dalej.
No i masz !!! JAkie to wszystko jest cięzkie. Dlaczego mogl sie nie przyjąć ? Dziekuje za podpowiedz. Ja tez sie raczej w to nie bede bawic.
 
A ja zupełnie nie w temacie świat, bo zrobiłam dziś żurek😂Miałam jedną butelkę żurku która została mi w lodówce i tak od kilku miesięcy zajmowała miejsce więc się wzięłam i zrobiłam 😊Małż będzie miał na niedzielnego kaca😂
 

Załączniki

  • IMG_20191220_171242.jpg
    IMG_20191220_171242.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 50
Ja dzisiaj chodzę jak nieprzytomna. Dziś jest 40dc. Dalej nic. Cała noc się męczyłam, brzuch bolał bardzo mocno, do tego co chwila zbierało mnie na wymioty. Dziś też caly czas mnie mdli. Wzielam dzis wolne, bo wczoraj tez sie bardzo zle czułam.. skorzystałam z okazji i poszlam na krew. Chciałam sprawdzić jakie jeat moje tsh, bo tyle mówicie o tym jak jeat wazne do transferu i jak bardzo skacze po encortonie np. Możecie mi powiedzieć czy u mnie jest dobre?
Zrobilam tez homocysteine, chce sprawdzić czy dalej mi spada (we wrześniu byla 9.6) Ale wynik będzie najprędzej za 2 dni, zelazo (bo dawno nie badalam a ciagle mi zimno) i cukier...no i zrobilam bete, żeby mieć pewność, ze to nie ciaza A jednak może ta menda torbiel ;( Zobacz załącznik 1059085
Kurcze, to co sie u Ciebie dzieje ? Mdłości ? hmmm
Myśle, ze TSH mogłoby byc troche mniejsze.
 
No ja leżę na patologii ciąży. Zrobili ktg skurczy wcale. Chciałam iść do domu i przyjechać jak się coś zacznie ale lekarz powiedział że zostawia mnie na oddziale że może jutro podadzą mi oksytocyne 😕😕😕 Aj zła jestem. Wolałabym w domu czekać.
Nie złość sie. Juz za chwile bedziesz najszczesliwsza kobieta pod ☀
 
A ja zupełnie nie w temacie świat, bo zrobiłam dziś żurek😂Miałam jedną butelkę żurku która została mi w lodówce i tak od kilku miesięcy zajmowała miejsce więc się wzięłam i zrobiłam 😊Małż będzie miał na niedzielnego kaca😂
Jade do ciebie bo mam straasszzna ochotke na zurek a twoj napewno jest genialny. Jak wsiade w samochod to za dwie godziny jestem w warszawce ;)
 
@Aduś16 tak w ogóle myślę, że mój lekarz dość luźno podchodzi do wytycznych odgórnych 😉Dostałam relanium i prolutex, nie dostałam pregnylu.
Już ostatnio mówił mi, że wg niego embrioglue to tylko dobrze się sprzedaje, bo marketingowo to trafia do ludzi, ale już teraz skład podstawowej pożywki jaką dostaje zarodek jest tak dobry, że dodatkowy embrioglue już niewiele może mu pomóc. No więc takiego mam lekarza😊
Od razu mu powiedzialam, że tym razem rezygnuję z tych płatnych weryfikacji, bo 0 będę umiała sama zinterpretować 😉i że zrobię betę 6dpt i 10dpt dla świętego spokoju. No i wystawił mi od razu receptę na antyki.
Mój lekarz też twierdzi że embrioglue jest zbędne i nawet sam mi odradzał żeby nie narażać się na dodatkowe koszty.
 
Dziewczyny kochane umnie biochemiczna jednak ciaza za resztę trzymam mocne kciuki za piękne bety

Przykro mi bardzo :( :( :(
Pisałaś do docenta? Może potrzebujesz większą dawkę encortonu?

Niestety u mnie beta stoi w miejscu 😭 już po wszystkim. Zarodków brak, kasy też.

Przytulam wirtualnie :( :( :(

No ja leżę na patologii ciąży. Zrobili ktg skurczy wcale. Chciałam iść do domu i przyjechać jak się coś zacznie ale lekarz powiedział że zostawia mnie na oddziale że może jutro podadzą mi oksytocyne 😕😕😕 Aj zła jestem. Wolałabym w domu czekać.

Nie martw się, może jutro ruszy :)
Na pocieszenie dodam, że u mnie o 19 ktg było płaskie a o 22 już Himalaje i 5cm rozwarcia. Grunt, że już niedługo będziesz tulic swoje Maleństwo ❤️
 
reklama
No ja leżę na patologii ciąży. Zrobili ktg skurczy wcale. Chciałam iść do domu i przyjechać jak się coś zacznie ale lekarz powiedział że zostawia mnie na oddziale że może jutro podadzą mi oksytocyne 😕😕😕 Aj zła jestem. Wolałabym w domu czekać.
Mi tez po ktg powiedzieli ze nie urodzę i żebym przyjechała następnego dnia ale mieli miejsce wiec dali mi wybór. Zostałam, dali mi jesc a godzinę później zaczęłam rodzic 😂wiec może i dobrze, ze jesteś w szpitalu bo nigdy nic nie wiadomo.
 
Do góry