reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze, to co sie u Ciebie dzieje ? Mdłości ? hmmm
Myśle, ze TSH mogłoby byc troche mniejsze.
Takie mdłości mialam zawsze przy torbieli powyżej 5cm.. chyba bede próbowała się wbić w pon do lekarza i sprawdzic.. bo się wykończe. TSH w czerwcu jak jechaliśmy na pierwszą wizytę do kliniki mialam 1.46. Zapytam o nie przy następnej wizycie
 
reklama
No według niego jesli genetyka jest zje...na to i tak z tym nic nie zrobia. A PGD tak dokładnie mi to zapisał zrobic i wybrac odpowiedniego zarodka. Nie wiem co w teh sytacji zrobic. Wiesz narazie to mysle nad sama stymulacja nie wiem jakim protokołem pojde, jutro sie okaze i jak na to pojde i w ogole ile bedzie zarodków. Troche nerwow teraz mnie to wszystko jednak bedzie kosztowało. Chyba @Aduś16 kiedys napisała, ze Pasnik jej powiedzial ze to nie wadliwe zarodki tylko to sie leczy. Wiec jestem teraz bardziej skłonnna zadziałac z poszerzzona immunologia. Nie wiem jak u was ale u mnie koszt badania jednego zarodka to chyba 3 tysiące a i tak nie ma pewności czy go jakos nie uskadza po rozmrozeniu w trakcie badania. Nie wiem troche mi opadł moj optymizm i zaczynam na nowo sie wszystkim martwić. Moze np zbadam jednego, tak jak @Śliwka12345 ? Jakos tak t do mnie dzisiaj dotarło ze znowu sie wszystko zaczyna. Przeżywałam sam transfer a co dopiero cała nową procedure 😭
Możesz zbadać przynajmniej nie daj Boże jak się okaże że zarodek był zdrowy a się nie przyjął to nie będą ci wmawiać że to wina zarodka. Będziesz wiedzieć że problem leży gdzieś indziej. My wszystkie takie fajterki a potem jak przyjdzie co do czego to każda jest posrana :( trzymam kciuki kochana :*
 
Dziewczyny czy któraś z Was bierze prolutex ? Pomijając fakt, ze mega trudno go gdziekolwiek znaleźć to mam wrażenie, ze jest to bardzo bolesny zastrzyk... Po wkłuciu codziennnie boli mnie w tym miejscu do końca dnia, czuje jakby gula się robiła, boli mnie sam dotyk materiału od bluzki :/ robię jeszcze inne zastrzyki i nic takiego nie odczuwam wiec wykluczam wersje, że źle to sobie aplikuje. Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem?
Miałam identycznie. Plus ogromne siniaki.
 
Ja nigdy nie miałam torbieli. Ale możliwe to jest ze zaraz po histeroskopii zrobiło sie takie paskudztwo ? I co teraz jak ja masz? Dostaniesz jakies tabletki zeby sie wchłonęła? Czy to przeszkadza w przeprowadzeniu transferu ?
 
Dziewczyny które robiły test pappa, byłam dzisiaj na pobraniu krwi i mam już wyniki z laboratorium, wolne beta hcg wyszło mi wysokie, ale tego chyba nie analizuje się bez USG? Nie wiem czy dobrze myślę...
 
Hej żona miała transfer w sobotę i dziś nie mogliśmy wytrzymać i zrobiliśmy badanie krwi i niestety nic nie wyszło czy myślicie że jest jeszcze nadzieja ?
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was bierze prolutex ? Pomijając fakt, ze mega trudno go gdziekolwiek znaleźć to mam wrażenie, ze jest to bardzo bolesny zastrzyk... Po wkłuciu codziennnie boli mnie w tym miejscu do końca dnia, czuje jakby gula się robiła, boli mnie sam dotyk materiału od bluzki :/ robię jeszcze inne zastrzyki i nic takiego nie odczuwam wiec wykluczam wersje, że źle to sobie aplikuje. Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem?
Jest , okropnie się go wstrzykuje a jakie masz igły. Mnie też bolało jak go brałam ,ale znośnie, po innych lekach fego nie miałam. Najpoerw troche miejsce rozmasuj , przeczyć i wolno powoli wpuszczaj lek
 
Do góry