reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mocne kciuki!!!
Nie chce straszyć, ale mi w dniu w którym miałam rodzić zrobili tylko ktg i kazali czekać aż samo się zacznie. O czekałam jeszcze 8 dni...
No ja leżę na patologii ciąży. Zrobili ktg skurczy wcale. Chciałam iść do domu i przyjechać jak się coś zacznie ale lekarz powiedział że zostawia mnie na oddziale że może jutro podadzą mi oksytocyne 😕😕😕 Aj zła jestem. Wolałabym w domu czekać.
 
reklama
No ja leżę na patologii ciąży. Zrobili ktg skurczy wcale. Chciałam iść do domu i przyjechać jak się coś zacznie ale lekarz powiedział że zostawia mnie na oddziale że może jutro podadzą mi oksytocyne 😕😕😕 Aj zła jestem. Wolałabym w domu czekać.
Rozumiem Cię. Ale pewnie mieli miejsca. Ma to swoje plusy, bo już nie będziesz jeździć w popłochu z powrotem. Do świąt i tak jeszcze parę dni, więc ja tam myślę że wyczekany Prezent będzie na czas❤️❤️❤️
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😍😍😍😍 Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout 💞💞💞💞💞
Będzie sie działo 👍👍👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-12-20 @Skarbulenka - termin porodu
2019-12-21 @mary.m - wizyta kontrolna przed transferem
2019-12-23 @Śliwka12345 - USG 1 trymestu
2019-12-23 @E-lenna - wizyta w klinice przed procedura
2019-12-23 @Netiaskitchen - BETA
2019-12-23 @juchaa_87 - USG prenatalne
2019-12-24 @mary.m - transfer
2019-12-24 @Aduś16 - transfer
2019-12-27 @Czarnula34 - wizyta u dabetologa
2019-12-27 @Aneczka85_01 - wizyta w klinice
2019-12-28 @Alicja90 - kolejna wizyta w klinice
2019-12-30 @Aduś16 - BETA
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020-01-09 @sandra777.12 - USG
2020-01-31 @fredka84 - wizyta u dc Pasnika
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-05-27 @goffa13 -termin porodu
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-06-08 @nieagatka - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu

@Skarbulenka skarbie nasz kochany I CO????:biggrin2::biggrin2::D:D:D
Dzisiaj miałaś isc chyba do szpitala :surprised::surprised::surprised:
Dziewczynki trzymamy mocno ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

@Skarbulenka zdaje egzamin swojego życia 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

@Sterlicja nam zrobiła psikusa i BARDZO DOBRZE 🤪🤪🤪🤪🤪

Dziekujemy za zdjecie i SERDECZNIE GRATULUJEMY dzidzi i dobrych wyników.
To cudowny dla Was czas 😍😍😍😍
P.S. ładna to twoja dzidzia 😜😜😜😜 Podobna do mamy czy taty 😉😉😉😉
Znacie juz płeć ?? Bo sie nie doczytałam 😌😌😌😌

Miłego dnia💞💞💞💞💋💋💋💋💋
Bazylia, po usg stwierdzam że charakterne po mnie, chyba dziewczyna 😂😂😂 a ja 12 tygodni mówiłam do niej Tadek Tadek😂
@s.ols3404 @kochanka328 dziewczyny wiem że Wam musi być trudno, wiem co czujecie, większość zna te emocje jak widzisz się zła betę... Ściskam Was mocno, wyplaczcie się i wracajcie na pole bitwy🐎🐎
 
reklama
Do góry