reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny, zrobiłam dzisiaj oficjalnie betę i wynik 0.255 także nie udało się. Już na 100%potwierdzone. Od nowego roku dalej walczymy. Mocno wam kibicuje i tym które teraz czekają na wyniki, i tym którym na razie się jeszcze nie udało. Przyjdzie ta odpowiednia chwila i każda z nas doświadczy tego ogromnego szczęścia, naprawdę w to wierzę:*.
 
Dziękuję. Ja chyba jakieś tam mam, od zawsze coś sama kombinuje i w sumie mnie to uspokaja. Na pewno masz inne zdolności. Ja np jestem chujow* panią domu. Nie lubię i nie potrafię dobrze gotować. Ale za to zjeść dobrą szamkę lubię. ;)
Powiem Ci że za gotowaniem nie przepadam a zjeść też dobrze lubię 😆 ale za to lubię porządek i mam bzika na punkcie czystości😉 ale to się pewnie za jakiś czas zmieni 😉
 
Hej. Dziewczyny mam głupie pytanie. Moje amh jest niskie bo 0,8. Trzy pełne procedury nieudane. Tylko 6 komórek podczas tych stymulacji. Moje cykle będą się skracać przez moje amh (słowa lekarza). Czy jest się w stanie określić jak długo jeszcze będę mieć okres ? Boję się wczesnego przekwitania, a wszystko na to wskazuje :(
 
Hej dziewczyny, zrobiłam dzisiaj oficjalnie betę i wynik 0.255 także nie udało się. Już na 100%potwierdzone. Od nowego roku dalej walczymy. Mocno wam kibicuje i tym które teraz czekają na wyniki, i tym którym na razie się jeszcze nie udało. Przyjdzie ta odpowiednia chwila i każda z nas doświadczy tego ogromnego szczęścia, naprawdę w to wierzę:*.
Będziemy walczyć razem [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Hej. Dziewczyny mam głupie pytanie. Moje amh jest niskie bo 0,8. Trzy pełne procedury nieudane. Tylko 6 komórek podczas tych stymulacji. Moje cykle będą się skracać przez moje amh (słowa lekarza). Czy jest się w stanie określić jak długo jeszcze będę mieć okres ? Boję się wczesnego przekwitania, a wszystko na to wskazuje :(

Ooo mamy podobne AMH ja mam nawet trochę niższe. Jesyem zainteresowana odpowiedzią. Po każdej stymulacji miałaś 6 komórek. Ja miałam pierwsza procedurę i 4 komórki. Dwie nie nadawały się do zapłodnienia, dwie się zaplodnily. Jedna mi podali ponoć dobrze rokowała a druga niestety była bardzo slaba i przestała się dzielić.
 
Ooo mamy podobne AMH ja mam nawet trochę niższe. Jesyem zainteresowana odpowiedzią. Po każdej stymulacji miałaś 6 komórek. Ja miałam pierwsza procedurę i 4 komórki. Dwie nie nadawały się do zapłodnienia, dwie się zaplodnily. Jedna mi podali ponoć dobrze rokowała a druga niestety była bardzo slaba i przestała się dzielić.

Nie, ja w sumie podczas tych stymulacji miałam 6 komórek czyli marnie. W ostatniej miałam tylko 2 i nie się zaplodnily w ogóle.
 
reklama
Ja już po, kropek się rozmroził bardzo ładnie, tak wiec sen nie był proroczy, uff😀Z ostatnim kropkiem, tym z 6.doby, wracamy do domu😊Jakoś jestem spokojna. Będzie co ma być. Tak czy inaczej z moim lekarzem widzę się 7.01.2020,wiec może to mi daje taki spokój. Że plan jest. W każdym razie trzymam za Was kciukasy!!!😘
@Dakita30 dzięki za piosenki, robią robotę 😊😊😊
 
Ostatnia edycja:
Do góry