reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

I jest oto moja fasolka [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Pod moim sercem bije malutkie serce coś pięknego marzenia się spełniają
I za każdą z was trzymam mocno kciuki żebyście zobaczyły ten widok
Walczyć trzeba do końca[emoji8]
Jeden minusik tego wszystkiego to ze jest mały krwiak mówi ze to się zdaza ze to moze byc od leków ze sie wchłonie A jak nie to może pojawić się lekkie plamienie
Przepisał mi Duphaston wrazie plamienia i pilny kontakt z nim Zobacz załącznik 1055757Zobacz załącznik 1055758

[emoji7]
 
reklama
Trochę się schowałam za krzakami. Dzisiaj byłam na USG i zaczynam wierzyć w to szczęście. Dzidziuś ma 3cm i wychodzi równo 10 tydzień. Robiłam badania i wszytko ok tylko zastanawia mnie TSH bo wyszło 0,007 uU/ml a normy dla 1 trymestru to 0,330-2,500. Nie wiem czy powinnam się martwić a wizyty teraz 2.01 USG genetyczne. A jak u Ciebie ? Jak się czujesz ? Mnie dopadły mdłości po tabletkach ale poza tym jest ok.
Super wieści.
Pilnuj tego tsh, bo z takim wynikiem masz ostra nadczynność, w ciąży nie wskazane. Nie straszę, absolutnie, ale warto by było z endokrynologiem się skonsultować.
Wiadomka, że tarczyca szaleje w ciąży i za chwilę może być inny wynik.
Robilas samo tsh czy też obwodowe? Atpo?
 
@Liliana87 zrobiłam ten Twoj deserek. Jugurt naturalny, troche mascarpone, mailinki, orzechy i troszenke gorzkiej czekolady. PRZEPRZEPYSZNE ;) Juz dawno nie jadlam czegos takiego. Najlepszy byl moj maz, bo czekał taki zadowolony, ja mu podaje i sie rozpływam nad tym jakie dobre. A on tak patrzy na mnie i widze ze az mu w buzi rosnie i nagle komentarz:" NO DU...PY NIE URYWA"!!! :laugh2: :laugh2: :laugh2: 😁😁
Za duzo orzechow, za malo malin i to biale bez smaku hehehe
 
reklama
Ja też mam łożysko na przedniej ścianie i czuje słabo ruchy. Teraz leci mi 39 tydzień i cały czas przez ten okres ruchy są takie delikatne i mało wyczuwalne i właśnie jestem po wizycie u lekarza i mówi że wszystko jest w porządku. Jak dobrze pójdzie przed świętami urodze bo już mam rozwarcie na 1 cm 🙂
Najważniejsze że wszystko dobrze :) Powodzenia i szybkiego porodu :*
 
Do góry