reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Artemida90 kochana przepraszam, ze wczoraj nie odpisałam. Tak cos tam pokopsałam z linkiem. Dzisiaj to naprawie. Zauważyłam, ze mialas wpisana wizyte i (wywołanie okresu)???!!!! Jak ??? przeciez jestes w zaawansowanej ciąży :angry: to pewnie ja cos zle zrozumiałam i juz to wykreśliłam. Jak cos jest nie tak to napisz mi albo priv albo oznacz mnie w odpowiedzi. Przepraszam za pomyłkę i obiecuję poprawe ;)

Nie ja nie jestem w ciąży, chyba pomyliłaś mnie z kimś innym. Czekam na swój pierwszy transfer dlatego wywołanie okresu.
 
reklama
Kochana, nie masz co się denerwować. Tu nikt nie chce źle. Ja teraz będę dojeżdżać 500 km.
Długo trwało zanim podjęłam decyzję o zmianie kliniki. Ale ilość błędów popełnionych plus to, że o wszystko musiałam dbać sama(dzięki kobietom z forum) w końcu przeważyła. I pierdziele, wolę zrobić te km i w końcu być w ciąży...
Może rzeczywiście niepotrzebnie się denerwuje. Ale musicie mi wybaczyć, przyjmuje takie dawki leków, że raczej mam sama siebie dość.
Ja tak bardzo ufam mojej Pani Doktor, że wiem, że robi wszystko co w zakresie jej wiedzy i możliwości by mi pomóc i jej nie zmieniam :) zawsze się troszczy, pyta, pisze SMS, a porównuje jej działania z tymi z Novum i nie różnią się właściwie niczym, jeśli chodzi o metody leczenia i przepisywane leki.
Zaufanie do lekarza to podstawa. Sama pracuje z pacjentami więc wiem, że to ma ogromne znaczenie :)
 
Witaj. Od tej mendy raczej niestety się nie uwolnisz. Sama mam 4 stopień, najgorszy😑

Nie mówię, że nie odróżniasz. Sama mylilam to badanie. A w trzech klinikach jakie odwiedziłam kariotypy były podstawowym badaniem. Dziwne bardzo, że w gamę ie tego nie robią. Jak @Aduś16 chyba już pisała, to podstawowe badanie przy ivf.
Powiem Wam tak, ja miałam to badanie obowiązkowe z mężem przed IVF .. My zaczynaliśmy w programie ivf do skutku... Klinika nie chciała sobie w kolano strzelić i podpisywać umowę bez tego badania co oznacza że zły wynik może słabo rokować...
 
💋💋💋💋💋💋:pŻyczymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś💕💕💕

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą😁😁😁😁Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo 👍👍👍👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem::D:D
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-12-11 @Breath_less - druga BETA
2019-12-11 @nadzieja xxx - USG
2019-12-12 @1412117 - BETA
2019-12-12 @sandra777.12 - BETA
2019-12-13 @Dakita30 - BETA
2019-12-13 @agulla84 - BETA
2019-12-16 @Bombisz - druga BETA
2019-12-16 @fredka84 - histeroskopia
2019-12-17 @Netiaskitchen - TRANSFER
2019-12-17 @Artemida90 - wyzyta u ginekologa
2019-12-19 @bazylia128 - wizyta w klinice
2019-12-19 @Sterlicja - USG 1 trymestru
2019-12-20 @Skarbulenka - termin porodu
2019-12-23 @Netiaskitchen - BETA
2019-12-23 @juchaa_87 - USG prenatalne
2019-12-24 @Aduś16 - transfer
2019-12-27 @Aneczka85_01 - wizyta w klinice
2019-12-28 @Alicja90 - kolejna wizyta w klinice
2019-12-30 @Joanulka - wizyta w klinice
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020-01-10 @Joanulka - START PROCEDURY
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu

Kochane dzisiaj trzymamy kciuki za @Laurka2019 Trzymaj sie kochana. Całe forum jest z Tobą.
Wczoraj był piękny dzień 👍 👍 👍 ❤ ❤ ❤ ❤ :D :D :D :D
@Breath_less serdeczne gratulacje. Bedziesz MAMĄ 💞💞
Myślę, że przy takiej Becie nastepna to formalność :)
Ale za przyrosty też trzymamy mocne kciuki :)
@Justi55 pisałam, że to napewno będą pieknę dla Ciebie chwile.
GRATULUJEMY :) Już Cię wpisałam na termin porodu ❤😁

Miłego dnia 💋💋💋💋💋
Oj miałaś rację to była cudowna chwila, zobaczyć jak mały brylancik pulsuje. Jakie to niesamowite że się udało, dalej nie mogę w to uwierzyć. Każdej z Was życzę bycia na końcu kalendarza 🤗
 
Popieram. Dziewczyny stamtąd zwiewały...
Dla mnie ogólnie jeśli klinika nie robi kariotypow, czy ma problem z respektowania zaleceń immunologów, to kiepska klinika, która nie oferuje pełnego pakietu leczenia i której chyba zależy tylko i wyłącznie na tym, by zedrzeć z nas kasę a nie nam pomoc😡😡😡
No to raczej tez nie jest trafne porównanie. Gameta jest jedna z lepszych klinik i nigdy własnie nie odczulam zeby chcieli ze mnie "zedrzec kase". Nie robią kariotypow i nie respektuja dc Pasnika. Maja swojego immunologa. Ale wszystko jest do pogodzenia (założycielem Gamety jest lekarz, ktory był w ścisłym zespole Szamatowicza w czasie kiedy doprowadzili do narodzin pierwszego dziecka z zapłodnienia pozaustrojowego) Wprost przciwnie. Invicta raczej pasuje do twojego porownania. A jaką ma skuteczność ? Chyba dosc dobra. Tylko ze dziewczyny z Invicty uciekają do Gamety ;)
 
No to raczej tez nie jest trafne porównanie. Gameta jest jedna z lepszych klinik i nigdy własnie nie odczulam zeby chcieli ze mnie "zedrzec kase". Nie robią kariotypow i nie respektuja dc Pasnika. Maja swojego immunologa. Ale wszystko jest do pogodzenia (założycielem Gamety jest lekarz, ktory był w ścisłym zespole Szamatowicza w czasie kiedy doprowadzili do narodzin pierwszego dziecka z zapłodnienia pozaustrojowego) Wprost przciwnie. Invicta raczej pasuje do twojego porownania. A jaką ma skuteczność ? Chyba dosc dobra. Tylko ze dziewczyny z Invicty uciekają do Gamety ;)
Napisałam-"dla mnie" - takie jest moje zdanie, mówię na podstawie własnych doświadczeń, a w przypadku Macierzyństwa doświadczeń innych dziewczyn, które tu opisywał swoje historie.
Ale oczywiście KAŻDA z Nas ma prawo mieć inne zdanie, pogląd, ocenę sytuacji😉
Nie zakładam, że moje jest najlepsze i najtrafniejsze a czyjeś mniej trafne😁
Po prostu dzielę się swoją opinią😁😁😁
 
reklama
Jak dla mnie to każda klinika powinna wymagać kariotypow . Wiem ze we Wrocławiu napewno wymagali w invicta chyba tam koło PKP. W mojej klinice nie wiem czy wymagają bo ja już mam zrobione po ostatnim niepowodzeniu , mój lekarz mnie skierował na to badanie . A jeśli chodzi o imunologie to każda klinika która niema swojego specjalisty powinna bazować na zaleceniach wujka P czy M. Jestem ciekawa jak u mnie w klinice lekarz podejdzie do tego tematu z dodatnimi ana itd
 
Do góry