reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kobietki jakby co prolutex od dziś pojawił się w aptekach w większych miastach. Niestety wraz z nim nowa cena. 190zl za opakowanie 😡
Kuwa 40 zł do góry 😡😡😡
Czytałam gdzieś, że niby można na samej luteine, zwiększonych dawkach plus lutinus i cosik tam jeszcze. Ja chyba jednak wolę się kuć😱😱😱Jakoś mam wrażenie, że zawsze i tak za mało tego proga mam🤔🤔🤔
 
Kuwa 40 zł do góry 😡😡😡
Czytałam gdzieś, że niby można na samej luteine, zwiększonych dawkach plus lutinus i cosik tam jeszcze. Ja chyba jednak wolę się kuć😱😱😱Jakoś mam wrażenie, że zawsze i tak za mało tego proga mam🤔🤔🤔
Kochana ja to samo! Przy każdym transferze biedny ten progesteron. A teraz była owulacja i prolutex i jest 29,55 mg/ml. Nigdy takiego nie mialam. Więc trudno trzeba zacisnąć ząbki i się kuć, jakoś przeżyć kolejny wzrost cen wszystkiego!
 
Przepraszam pomyliłam Cie z Aarcia chyba :) To co tam bedzie dla ciebie :) Wiesz ze taka pomyłka dobrze wróży :)

Hmm no niekoniecznie bo znowu mam plamienie tym razem silniejsze i podbrzusze boli. Okres możliwe ze się zbliża. I znowu dupa transfer się oddali na okolice lutego [emoji17][emoji17][emoji17][emoji24]
 
Kochana ja to samo! Przy każdym transferze biedny ten progesteron. A teraz była owulacja i prolutex i jest 29,55 mg/ml. Nigdy takiego nie mialam. Więc trudno trzeba zacisnąć ząbki i się kuć, jakoś przeżyć kolejny wzrost cen wszystkiego!
No ja już przetestowałem jechanie na samej luteinie i daje radę. Ale prolutex też teraz mam wiec jak tylko nabędę to i jego będę brać. Tym razem na bogato będzie 😊Tyle to mogę sobie zaszaleć 😂
 
reklama
Może rzeczywiście niepotrzebnie się denerwuje. Ale musicie mi wybaczyć, przyjmuje takie dawki leków, że raczej mam sama siebie dość.
Ja tak bardzo ufam mojej Pani Doktor, że wiem, że robi wszystko co w zakresie jej wiedzy i możliwości by mi pomóc i jej nie zmieniam :) zawsze się troszczy, pyta, pisze SMS, a porównuje jej działania z tymi z Novum i nie różnią się właściwie niczym, jeśli chodzi o metody leczenia i przepisywane leki.
Zaufanie do lekarza to podstawa. Sama pracuje z pacjentami więc wiem, że to ma ogromne znaczenie :)
Nic się nie denerwuj :) nagietka czasami jak to sama określiła ma dość wybuchowy charakter ale zawsze stara sie nam służyć dobrym słowem i radą :)
 
Do góry