reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Dziewczyny niestety moje dwie komorko się nie zaplodnily 😥 zostaliśmy z niczym. 3 pełne procedury i nie mamy kompletnie nic !
Jestem załamana. Póki co nie ma szans na kolejny krok bo musimy stanąć na nogi finansowo. Może wrócimy do tematu, ale to już z kd lub az.
Bardzi mi przykro. Sily życzę
 
Zobacz załącznik 1054342
@ilmenau żeby nie było 😜
Pierniczki, ozdóbki wrzucę jutro... Obawiam się, że skończę o niezbyt przyzwoitej porze 😬😬😬
Dziewczynki rany booooskie przecież z kompleksów nie wyjdę. Kiedy wy to robicie???????? Wszystko takie piękne. Szkoda że takie fajne kobiety dotyka ta okropna niepłodność ale pamiętajcie jesteście wojowniczki a in vitro działa.
 
Dziewczynki rany booooskie przecież z kompleksów nie wyjdę. Kiedy wy to robicie???????? Wszystko takie piękne. Szkoda że takie fajne kobiety dotyka ta okropna niepłodność ale pamiętajcie jesteście wojowniczki a in vitro działa.

Ja pewno wtedy, kiedy Ty spełniasz się jako Mamusia😘😘😘
Więc bez przesady mi z tymi kompleksami. Zresztą - Ty? To nawet nie pasi mnie💓
 
Dzień dobry dziewczynki:) W niedziele zazwyczaj nic sie nie dzieje wiec tego dnia nie bede wrzucac kalendarza :)
Ja sobie zapodałam na noc tabletke na sen i spaaaałaaam:) I jak sie wyspałam to i dobry humor przyszedł. Ostatnio mialam bardzo obnizony nastrój (nie da sie ukryc) Nawet wczoraj jak szłam spac dopadały mnie myśli czy to kiedys sie w koncu uda ? Kolejny rok kiedy ubierałam choinke bez ciązy. Rok temu dokładnie w ten dzień byłam po nieudanym transferze i znowu mnie naszly przemyślenia. ALE dzisiaj juz mamy nowy dzień i czeka mnie spora dawka dotlenienia sie na swiezym powietrzu. NIE, NIE BEDE BIEGAC :) Bede zbierać troche zielonego na stroiki ;) Miłego dnia wszystkim pięknym i silnym babeczkom :) Trzymamy sie w tym trudnym dla nas czasie ... !!!!
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki:) W niedziele zazwyczaj nic sie nie dzieje wiec tego dnia nie bede wrzucac kalendarza :)
Ja sobie zapodałam na noc tabletke na sen i spaaaałaaam:) I jak sie wyspałam to i dobry humor przyszedł. Ostatnio mialam bardzo obnizony nastrój (nie da sie ukryc) Nawet wczoraj jak szłam spac dopadały mnie myśli czy to kiedys sie w koncu uda ? Kolejny rok kiedy ubierałam choinke bez ciązy. Rok temu dokładnie w ten dzień byłam po nieudanym transferze i znowu mnie naszly przemyślenia. ALE dzisiaj juz mamy nowy dzień i czeka mnie spora dawka dotlenienia sie na swiezym powietrzu. NIE, NIE BEDE BIEGAC :) Bede zbierać troche zielonego na stroiki ;) Miłego dnia wszystkim pięknym i silnym babeczkom :) Trzymamy sie w tym trudnym dla nas czasie ... !!!!
Bieganie jest bardzo dobre:) Pozwoliło mnie przetrwać trudny czas starań o ciążę. Słuchawki z ulubioną muzyką oraz zmęczenie dobrze relaksowałl. Początkowo był 1 km a skończyło się na 10 km:) Polecam bieg niezależnie od pogody.
Miłego dnia dziewczyny.
 
Do góry