reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, ja chyba będę odpadać.
Jeśli liczyć, że dzień pick-upu był dniem owulacji, to @ powinnam dostać we wtorek.
Spadek nastroju i ból piersi raczej nie wróżą niczego innego.
Mąż jeszcze się łudzi i każe mi nie buczeć, bo mogę szkodzić nie tylko sobie, ale kurcze 6dpt i objawy jakbym miała dostać @. Jeszcze śluz się pojawił, w końcu nie jestem na dole taka sucha.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry wynik. :) Ja z moim Amh 1.4 miałam podobny rezultat w trzeciej stymulacji.. 23 komórki pobrane i hiperka, dojrzałych było też kilkanaście z tego i chyba też około 10 się zaplodnilo a do 5 doby 5 dotrwalo , z czego 4 bardzo dobrej klasy.. Z jednego jest synek więc życzę aby u Ciebie był jeszcze lepszy rezultat :D
Wow to pięknie,mnie sie marzą 3 zarodki ale staram sie nie nakręcać bo poprzednio z dwóch stymulacji bylo po 1 słabym zarodku mimo łącznie 9 zaplodnionych komórek.
 
Śluz to dobry znak
Dziewczyny, ja chyba będę odpadać.
Jeśli liczyć, że dzień pick-upu był dniem owulacji, to @ powinnam dostać we wtorek.
Spadek nastroju i ból piersi raczej nie wróżą niczego innego.
Mąż jeszcze się łudzi i każe mi nie buczeć, bo mogę szkodzić nie tylko sobie, ale kurcze 6dpt i objawy jakbym miała dostać @. Jeszcze śluz się pojawił, w końcu nie jestem na dole taka sucha.
 
Dzień doberek Kochane 😊😊😊
Ja dziś dłużej pospałam. Wstałam dopiero po 8mej😱😱😱
@Laurka2019 pieknie naprodukowałaś tych jajec😘😘😘teraz ✊✊✊Za to by się pięknie zapłodniły💓
@1412117 ,Cyferko Kochana-obniżenie nastroju i objawy jak na okres niekoniecznie oznaczają coś złego. Więc głową do góry i spokojnie(na ile to możliwe) czekamy na poniedziałkową betkę✊✊✊

Ja zrobiłam wczoraj tyle 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️dziś dalszą zabawa. Chcę zrobić jeszcze stroik, ale deszcz nie pozwala iść do lasku.. Na razie.
IMG_20191208_135802.jpg
 
Pappa jest tańsza bo kosztuje między 200 a 300zl, badania wolnego płodowego dna to koszt 10razy większy, ma większą dokładność, mniej fałszywie dodatni i fałszywie ujemnych wyników. Po 35r.z. Nie ma sensu pappy robić bo wyjdzie zły wynik po wprowadzeniu pomiarów i pappy do systemu.
Ja chyba zrobię Pappe, jeśli będzie zła to Panorame albo Harmony bo one mają najlepsze badania ebm. Sama nie wiem, ja czasami swiruje i może lepiej byłoby płodowe dna, ale z drugiej strony chyba nie zmienię zdania apropo dziecka.
Co do boku brzucha to ja czuję takie delikatne napięcie w podbrzusza rano jak mam pełny pęcherz itp.
Myślę że Twoje bóle są w gra ich normy, trzeba robić miejsce dla malucha[emoji6]
...
Dziewczyny a Wy jak robilyscie, które badania wybieralyscie, czy ivf zmieniało Wasze zdanie? Ja mam tylko wątpliwość skoro czynnik męski był i był pogrom w plemnikach, ew mogły być uszkodzenia dna to czy lepiej nie zrobić dokladniejszych badań....
Ja robiłam genetyczna z krwi. Największa wiarygodność a zero ryzyka. Od amniopunkcji niewiele droższe.
 
No tak.. w polsce metformina nie jest dopuszczona do uzywania przez kobiety w ciazy i karmiące piersią. Moja dr napisala,zebym odatawila do oficjalnych komunikatow. Czesto jest tak,ze na jedno pomaga a na drugie szkodzi niestety;( swoją drogą to fakt,ze teraz w telewizji pelno reklam "lekow", jedna po drugiej... w sklepach spozywczych leza jak cukierki na ladzie.. cudownie by byloby nie musiec brac NIC
Wiele dziewczyn prowadzi ciążę na metforminie i nic się nie dzieje. Zresztą lekarz zawsze może to zmienić na insulinę bo lepsze to niż konsekwencje cukrzycy ciążowej.
 
reklama
Z glukometrem wspolpracuje juz dluzszy czas. I niestety reaguje na niektore produkty zwlaszcza maczne. Ja teraz naprawde zrobie wszystko zeby udalo sie zajsc w ciaze. Moje jajniki bardzo dobrze reagowaly na metformine. Co miesiac owulacja potwierdzona usg, gdzie wczesniej bylo slabiutko. Teraz zaczely pracowac. Cukrzycy jeszcze nie mam bo ciezko na to pracuje a niestety jestem genetycznie obciazona.
Ja spokojnie mogłam jeść owoce z czymś tłustym ale wszystkie węglowodany złożone i odpadały w ciąży. Po godzinie cukier 160 170 a i tak nie było ich dużo.
 
Do góry