reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też takie uwielbiam😀klasyczne i zawsze kolorowe😊😊😊
Juz dzisiaj niestety nie starczy czasu na pierniczki bo sie dzisiaj narobilam i jestem juz zmeczona. Po tygodniu nawet nigdzie dzisiaj nie wychodzimy tylko z mezem wieczorem serial na netflix i chce wczesnie zasnac.
Narobilam gołąbków, teraz bedziemy je jesc przez trzy dni :) Sobie zrobilam gotowane bez ruzy bo i tak za nim w sumie nie przepadam, a mezowy zapiekane w piekarniku w sosie smietanowym bo takie lubi najbardziej. I standardowo rosołek musze miec co tydzien. Bardzo lubie gotowac zupki i jak rosołek pachnie w calym domu. Przez godzine probowałam odkrecac lampki na choinke, myślałam ze mnie coś trafi :) Jutro bez treningu za to zaplanowany dosc dlugi spacer po lesie.
 
Oszczędze Cię, jak coś to u mnie wolny pokój jest 😂😂
Jak Wy macie na to siłę? Ja cały dzień leżę na kanapie tak mi się nic nie chce.

Siły nie mam już nic a nic :no: :no: :no:
Więc pozwolę sobie zgapić od Ciebie i zalegnąć na jakąś godzinkę na kanapie... W przerwie pomiędzy gołąbkami a pierrrr... nikami🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Dziękuję za miejscówkę. Jesteś lepsza kumpela niż @Netiaskitchen 🤣🤣🤣
Poza tym boję się, że na tej wycieraczce to ino półdupek mnie się zmieści 😱Nawet po 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️
 
reklama
IMG_20191207_183359.jpg

@ilmenau żeby nie było 😜
Pierniczki, ozdóbki wrzucę jutro... Obawiam się, że skończę o niezbyt przyzwoitej porze 😬😬😬
 
Do góry