reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry kochane. Ja dzisiaj wstałam w złym nastroju piersi przestały mnie boleć i ciągle płacze. Miłej niedzieli [emoji8]
Nie płacz, mnie tez piersi na zmiane bolały, póżniej przestawały. To nie musi oznaczac niczgo złego. Doszło do tego, ze obsesyjnie je miętoliłam i sprawdzałam nawet w miejscach publicznych :szok::shocked2::D
 
Bieganie jest bardzo dobre:) Pozwoliło mnie przetrwać trudny czas starań o ciążę. Słuchawki z ulubioną muzyką oraz zmęczenie dobrze relaksowałl. Początkowo był 1 km a skończyło się na 10 km:) Polecam bieg niezależnie od pogody.
Miłego dnia dziewczyny.
Tak, popieram. Ja biegam 5, 6 razy w tygodniu tylko ze na bieżni. Ten jeden, dwa dni zostawiam sobie, żeby nie zakwasic organizmu. Napewno bieganie na zewnatrz jest duzo lepsze ale ja nie lubie wystawiac sie na spojrzenia ciekawskich osob, a i tez lubie soich kolegów z siłki 👅🏋️‍♂️
 
Dziewczyny potrzebuje Waszej rady.

Jestem po punkcji 3 dni,pobrali 22 kompleksy co jest "science fiction"jak to doktor powiedział przy moim niskim amh. Po punkcji czulam sie straaasznie obolala,teraz jest lepiej ale nadal boli mnie brzuch,przy siedzeniu bolą jajniki, ciężko mi sie wyprostowac bo podbrzusze czuje,nie są to jakies straszne bole,ale jednak boli. Dr chce mnie zobaczyć 5-6dnia zeby ustalic scenariusz dalszego dzialania i nie wiem czy czekac na wt na wizyte czy zadzwonic do kliniki i zapytac czy takie bóle sa ok. To jednak 22 kompleksy wiec trudno zeby obylo sie bez bólu ale boje sie zeby cos tam sie nie podzialo zlego.
Biore DIOSTINEX,DUPHASTON,ZINNAT i FLUOMIZIN. Co myslicie? Bedzie tylko lepiej?
 
Dziewczyny potrzebuje Waszej rady.

Jestem po punkcji 3 dni,pobrali 22 kompleksy co jest "science fiction"jak to doktor powiedział przy moim niskim amh. Po punkcji czulam sie straaasznie obolala,teraz jest lepiej ale nadal boli mnie brzuch,przy siedzeniu bolą jajniki, ciężko mi sie wyprostowac bo podbrzusze czuje,nie są to jakies straszne bole,ale jednak boli. Dr chce mnie zobaczyć 5-6dnia zeby ustalic scenariusz dalszego dzialania i nie wiem czy czekac na wt na wizyte czy zadzwonic do kliniki i zapytac czy takie bóle sa ok. To jednak 22 kompleksy wiec trudno zeby obylo sie bez bólu ale boje sie zeby cos tam sie nie podzialo zlego.
Biore DIOSTINEX,DUPHASTON,ZINNAT i FLUOMIZIN. Co myslicie? Bedzie tylko lepiej?

U mnie tez pobrali 22 komórki, masz hiperke będzie bolec niestety ja tydzień takich boli miałam. Dużo pic i siusiac [emoji4]
 
Dziewczyny potrzebuje Waszej rady.

Jestem po punkcji 3 dni,pobrali 22 kompleksy co jest "science fiction"jak to doktor powiedział przy moim niskim amh. Po punkcji czulam sie straaasznie obolala,teraz jest lepiej ale nadal boli mnie brzuch,przy siedzeniu bolą jajniki, ciężko mi sie wyprostowac bo podbrzusze czuje,nie są to jakies straszne bole,ale jednak boli. Dr chce mnie zobaczyć 5-6dnia zeby ustalic scenariusz dalszego dzialania i nie wiem czy czekac na wt na wizyte czy zadzwonic do kliniki i zapytac czy takie bóle sa ok. To jednak 22 kompleksy wiec trudno zeby obylo sie bez bólu ale boje sie zeby cos tam sie nie podzialo zlego.
Biore DIOSTINEX,DUPHASTON,ZINNAT i FLUOMIZIN. Co myslicie? Bedzie tylko lepiej?
Jak ja czekałam na Ciebie. Wooow ale dałas czady czyli DHEA tez dała rade. Na jakim etapie teraz jest zapłodnienie? Masz juz jakies informacje? Zadzwon do kliniki. Takie bole napewno beda przez jakis czas ale lepiej trzymac reke na pulsie. Napewno z czasem bedzie lepiej. A napiszesz jeszcze czy dalej bierzesz metformine? Kurcze ale dałas czadu !!!!!
 
reklama
Dzis jest 3 doba i ciężko się do kliniki dodzwonic, uprzedzili ze maja dzisiaj busy dzien. W 5 dobie będziemy wiedzieć na ile medycamenty pomogly. Napewno dam znac,bo to wazne info:)

Zapłodnilo sie 10 komórek z 14 dojrzalych-tyle wiem z pierwszej doby.
Dobry wynik. :) Ja z moim Amh 1.4 miałam podobny rezultat w trzeciej stymulacji.. 23 komórki pobrane i hiperka, dojrzałych było też kilkanaście z tego i chyba też około 10 się zaplodnilo a do 5 doby 5 dotrwalo , z czego 4 bardzo dobrej klasy.. Z jednego jest synek więc życzę aby u Ciebie był jeszcze lepszy rezultat :D
 
Do góry