reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dla zainteresowanych artykul mojego lekarza o scratching endometrium.
Ja ogromnie liczyłam na to, że mi to pomoże - tylko, że mój zapał trochę osłabł po niepowodzeniu @Netiaskitchen :(
Nie wiem co to będzie ale odliczam już dni do pobytu w szpitalu😉. Wczoraj robiłam badania, które lekarka mi kazała wykonać przed histero. Mam nadzieję, że nic nie wyjdzie na biocenozie pochwy, bo po okresie ciągle lekko brudzę wkładkę
 
reklama
Ja nie rozumiem. Mógł wyjaśnić że to niezgodne (bo pewnie jest), ale spokojnie mimo tego powiedzieć co i jak robić. W końcu to lekarz a nie urzędnik państwowy. Powtórzysz betę i tak pewnie dla siebie, a nie dlatego że lekarz tak powiedział, bo będziesz wtedy pewna że robisz dobrze.
A widziałaś ten filmik, na którym studentka medycyny obraża jakąś biedną kobiecinę z Ukrainy? Kobieta za chlebem przyjechała, języka nie rozumiała a ta ją tak zgnoiła, że się w pale nie mieści:mad: Takie nam pokolenie lekarzy rośnie:mad:
 
Ja ogromnie liczyłam na to, że mi to pomoże - tylko, że mój zapał trochę osłabł po niepowodzeniu @Netiaskitchen :(
Nie wiem co to będzie ale odliczam już dni do pobytu w szpitalu😉. Wczoraj robiłam badania, które lekarka mi kazała wykonać przed histero. Mam nadzieję, że nic nie wyjdzie na biocenozie pochwy, bo po okresie ciągle lekko brudzę wkładkę
Mój zapał też wtedy osłabł😕Mam kolejną nauczkę, żeby nie robić sobie nadziei. Lekcja odrobiona, teraz nastawiam się już na styczeń. Nawet przegadam to już z naszym lekarzem w poniedziałek,bo będziemy mieli wszystkie badania do powtórzenia, więc przygotowanie trochę zajmie. Lubię z nim rozmawiać szczerze, trochę dlatego nie spieszy mi się do zmiany kliniki. Bo zbudowanie otwartości i zaufania w stosunku do lekarza to jednak trwa. U nas dopiero trzeci lekarz mi tak na serio podpasował.
 
A widziałaś ten filmik, na którym studentka medycyny obraża jakąś biedną kobiecinę z Ukrainy? Kobieta za chlebem przyjechała, języka nie rozumiała a ta ją tak zgnoiła, że się w pale nie mieści:mad: Takie nam pokolenie lekarzy rośnie:mad:
Słyszałam o tym, ale filmu nie widziałam. Wiesz, ogólnie to młode pokolenie to tak średnio mi się widzi...Są naprawdę spoko osoby, ale jest też sporo takich roszczeniowych i przekonanych o swojej wyższości
 
Mój zapał też wtedy osłabł😕Mam kolejną nauczkę, żeby nie robić sobie nadziei. Lekcja odrobiona, teraz nastawiam się już na styczeń. Nawet przegadam to już z naszym lekarzem w poniedziałek,bo będziemy mieli wszystkie badania do powtórzenia, więc przygotowanie trochę zajmie. Lubię z nim rozmawiać szczerze, trochę dlatego nie spieszy mi się do zmiany kliniki. Bo zbudowanie otwartości i zaufania w stosunku do lekarza to jednak trwa. U nas dopiero trzeci lekarz mi tak na serio podpasował.
W poniedziałek będziesz w klinice?
 
Słyszałam o tym, ale filmu nie widziałam. Wiesz, ogólnie to młode pokokenie to tak średnio mi się widzi...
Ja jestem ciekawska, to zaraz poszukałam i obejrzałam😉. Ta sprawa mnie poruszyła bo Polacy też za chlebem wyjeżdżają i na pewno nikt nie chciałby być tak potraktowanym przez jakąś niewychowaną dziewuchę.
Gdybym ją spotkała to za włosy bym wytargała:mad:
 
reklama
Do góry