reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczny
3dpt mam takie wyniki


B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG) 25.9

Estradiol 17-beta (E2) 5286


Progesteron (PRG) 221.30


czy pół ampułki ovitrelle mógł aż tak bardzo zafałszować wynik?

Wydaje mi się, że tak, ale sprawdź jeszcze w kalkulatorze:


Podajesz ile wzięłaś ovitrelle/pregnylu, ile wazysz i ile dni temu robiłaś.

Naprawdę, uważam że beta w 3 dpt to naciągane kasy...
 
Wydaje mi się, że tak, ale sprawdź jeszcze w kalkulatorze:


Podajesz ile wzięłaś ovitrelle/pregnylu, ile wazysz i ile dni temu robiłaś.

Naprawdę, uważam że beta w 3 dpt to naciągane kasy...


ale jak przeliczyc dawke ovitrellu?

wzielam pol ampulki o pojemnosci 250mg/0.5ml...
 
Dziewczny
3dpt mam takie wyniki


B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG) 25.9

Estradiol 17-beta (E2) 5286


Progesteron (PRG) 221.30


czy pół ampułki ovitrelle mógł aż tak bardzo zafałszować wynik?

Kochana ja miałam w dniu transferu pół dawki pregnylu i tez taka beta. I tak mi powiedziano ze właśnie jest sfałszowane od tego zastrzyku.
 
Ja miałam leczenie immuno przed crio i w cyklu z transferem. Powiedziałam lekarzowi o konsultacji z immunologiem, miałam na piśmie jego zalecenia więc mój lekarz z kliniki wziął te zalecenia i dołączył do karty leczenia. Nie byl zadowolony, że konsultuje to z kimś z poza kliniki ale powiedział też, że nie może podwazac zaleceń lekarza innej specjalizacji.

Nie wiem w jakiej jesteś klinice i jak tam podchodzą do immuno, doświadczenia forumowe pokazują że podejście klinik jest skrajne - jedni sami proponują wizytę u immunologa a inni się obrażają.
Jakie leki masz brać? Czy to wymaga jakichs kroplowek przed transferem np intralipid?

Ona tylko widziałam wynik ana i komórek nk . Mówiła ze możemy pójść na skróty i spróbować podejść do transferu na lekach które rozpisze , myśle ze chodzi jej o jakiś encorton i heparynę . Ale to już będę z nią rozmawiać bo mieliśmy się zastanowić czy ta droga czy najpierw badania MLR i CBA itd..
 
Która ma wynik komórek nk i może wstawić ? Płaciłam w diagnostyce 390 zł i miało być nk z rozdziałem na te jakieś Cd 56 itd a mam tylko procentowo nk . Lekarz wczoraj mi mówił ze samo badanie procentów nk to koszt ok 150 zł a ja zapłaciłam 390 i chyba coś złe pobrali
 
reklama
BTW może być cała od ovitrelle? Transfer miałam 5 dniowego zarodka. Może to on się chociaż trochę spiął?
Blastka nie zaczyna
BTW może być cała od ovitrelle? Transfer miałam 5 dniowego zarodka. Może to on się chociaż trochę spiął?
Blastka nie produkuje bety jeszcze w 3dpt bo jeszcze jest w trakcie implantacji..
 
Do góry