reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej laski,
Chwilę mnie nie było ale musiałam się trochę ogarnąć po tej klapie 😑 slabo u nas chyba z komórkami .. Mam AMH 2. Z 10 pobranych oocytow zaplodnilo się 7, ale mamy z tego zamrożoną tylko jedną jedyną blastocystę 4BB. Możecie mi podpowiedzieć czy taka dobrze rokuje?
Pytalam tez lekarza o histero i on mówi że mam "piękną" macicę i nie widzi wskazań, chyba że się uprę...
Poza tym od konca okresu mam brązowe plamienia. Trwają już tydzień ale dr mówi ze tak sie zdarza...
Powiem Wam że ta walka mnie strasznie meczy. Mam wrazenie ze sie w 2 miesiące postarzalam o 3 lata 😂
Ja też mam "piękna" macice, a jednak po histero wyszły dwa duże polipy plus cała ściana w małych mikropolipach 😕
Naprawdę lekarz sam był w szoku
 
No nie odstawię. W piątek podejdę do bety, sobotnią wizytę sobie odpuszczę.

Tylko co? Po odstawieniu leków czego się spodziewać? Kuźwa, 13 grudnia Rodzice już na święta przyjeżdżają...
Po odstawieniu leków, za jakieś do 4-5 dni będzie @.I tyle. Niech przyjeżdżają, pomoga Ci przy chłopakach, to może i nastrój się jakoś odbuduje. Trzym się tam!!!
 
No nie odstawię. W piątek podejdę do bety, sobotnią wizytę sobie odpuszczę.

Tylko co? Po odstawieniu leków czego się spodziewać? Kuźwa, 13 grudnia Rodzice już na święta przyjeżdżają...

😑Ja po odstawieniu za 3-4dni miałam @.
Zawsze bardziej obfita.
Echhh... Przytulam Cię mooocno
 
Mój bardzo a ja jeszcze z dustansem podchodzę do wszystkiego. Na wizycie w zeszły piątek Bobo nasze też miało 2.5cm ale tętna jej nie mierzyłi nie wiem czemu. My taka pierwsza wizytę prenatalna mamy 23 grudnia. Mam nadzieję że nic się wtedy nie wydarzy. A ja mam ochotę na kiszone ogórki i śledzie he he :) wszystko wytrawne a słodkie fu fu nie ciągnie mnie :)
Będzie chłopak jak nic 😀😀😀
 
Moich polipów też ni ch***nie było widać na żadnym usg i dopiero na histero je wycięli.
Mojego tez nie było widać. Tylko okresy obfite. Choć swego czasu pewien lekarz na NFZ dostrzeg polipa i chciał łyżeczkowanie robić. Uciekłam od niego sądząc, że na tym starym aparacie usg to on nic nie widzidział. Dawno to było, ale może miał rację już wtedy.
 
reklama
Będzie chłopak jak nic 😀😀😀
Nie byłabym tego taka pewna, ja jadłam całe słoiki ogórków kiszonych, śledzie i wszystko co kwaśne :) A okazało się że będziemy mieć druga core :) od słodkiego też mnie odrzucilo. Ale nie ważne co, ważne żeby było zdrowe :)
Powodzenia dziewczynki :*
 
Do góry