reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Estradiol miałam dopiero dzisiaj badany bo wcześniej nie widział sensu bo były i tak male. Sam nie spodziewał się takiego scenariusza dlaczego nie namawia mnie ba punkcje i dał mi wybór.
Popieram pociągnięcie stymulacji jeszcze kilka dni. Żeby to wszystko co przeszłaś nie poszło na marne. Tylko że to lekarz powinien Ci to zalecić, a nie my. Nie powinien zostawiać Ci takiej decyzji. No sorry, ale się wkurzam, bo to oni się powinni na tym znać i stanąć na rzesach żeby efekt był jak najlepszy. Trzymam kciuki!!!
 
reklama
Dziewczyny właśnie jestem po pierwszej weryfikacji.
W sobotę miałam transfer jednej morulki w 4 dobie
3 dni po transferze to znaczy dzisiaj byłam na badaniach i beta pokazuje wynik 28,4
Progesteron 93,90
Estradiol 2845
Jest to ogólnie 21 dzień cyklu.
Co myślicie ? Ja już dostaje no wiecie pierd**ca 🤪
Gratulacje czyli jest bardzo dobrze❤
 
Kurde tak Was czytam i zastanawiam się za co my im tyle pieniędzy zostawiamy. Denerwuje mnie to że same siebie diagnozujemy, same sobie dawkujemy leki. Kurde A oni od czego są? Biorą 200 za wizytę, po której mamy więc pytań niż przed. Myślę że z taką wiedza i doświadczeniem stworzyły bysmy najlepszą klinikę.
 
Dziękuje :* mieszkam w Exeter i nigdy nie słyszałam o polskim ginekologa ale już zaczęłam pytać, i zobaczymy może jest gdzieś w pobliżu to napewno się wybiorę! Czytałam trochę i podobno to normalne w pierwszym trymestrze ale wiesz, strasz zawsze jest 😨 szczególnie jak się czeka na ta dzieciątko już od paru lat
Pozdrawiam wszystkie kobiety z grupy :)
Ja mieszkam pod Bristolem i tu najbliżej polski gin o jakim wiem to Coventry albo Reading.. Możesz też się umówić do prywatnej kliniki na usg .. W Bristolu jest kilka..
 
Kurw... też mam tą mendę 4 stopień i pooowiem,że mocno boję się histeroskopii przed następnym podejściem ,bo hu...steczka wi,czy tez nie usłyszę,że mam to samo 🙁 Niesprawiedliwe to wszystko.
✊oby pękły! informuj na bieżąco😘
Kochana zrób koniecznie tą histeroskopie, krótki zabieg i będziesz wiedziała na czym stoisz,a w razie co naprawią wszystko!
A Ty kochana miałaś histeroskopię? Bo na jakiej podstawie ona podejrzewa?
Wiesz co na usg widać było jakąś ciemniejszą plamę. Niby miałam histeroskopie w lipcu, ale wtedy był tylko polip. Mówiła, że będziemy to obserwować. Oby to nie było to!
 
@Śliwka12345 jak sobie radzisz z prolutexem? Znalazlas gdzies?

Mi lekarka troszke podciela skrzydla. Podejrzewa adenomioze i sama jakos nie daje nadzieji wielkiej na powodzenie, jak to stwierdzila, ze coraz wiecej rzeczy odkrywamy, ktore nie pomagaja :(
Decyzji co do transferu nie podjela. Mialam podejsc do wszystkiego bez wiekszych emocji, a wyje cala droge do domu :( takze w czwartek kolejna wizyta.
O dziwo kupiłam u siebie w klinice 200zl za paczkę
 
reklama
Do góry