reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, jestem po in vitro i na tej grupie jestem pierwszy raz. Samo zapłodnienie miałam 12 listopada , test robiłam 23 listopada i wyszedł pozytywny , natomiast dzisiaj mam mały problem bo zaczęło się krwawienie i bóle podbrzusza , czy któraś z was miała podobnie? Byłam już w szpitalu , zrobili mi tylko badanie krwi i czekam za wynikami , pewnie zadzwonią do mnie dopier jutro rano... mieszkam w
Anglii i tu niestety wszystko wygląda inaczej... jeżeli któraś miała podobnie z chęcią bym posłuchała bo na chwile obecną jestem załamana :(
Witam Cię :)
Dziewczyny pewno coś powiedzą.Ja nie byłam w takiej sytuacji-to krwawienie czy plamienie? nie masz tak pewno jakiejś nospy w tym jukeju? Wiem ,że sporo dziewczyn miało na początkach takie akcje i wszystko kończyło się dobrze :)
 
Dzięki dziewczyny. Dodam, że pęcherzyki nie są duże. Największy 14 mm, a 3 po 10 mm. To moja 3 procedura i najgorsza. Ahm kiepskie bo 0,8. Niestety dodałam dziś obuchem w twarz i jestem załamana. Zmieniliśmy klinikę, lekarza i miało być pięknie , ale życie samo zweryfikowalo. Mimo dużych dawek (po 300j) taki słaby wynik.
I chca punkcje robic w czw? To nie ma sensu, pecherzyki sa za male, na bank nie sa dojrzale
Czemu nie przedluza stymulacji? Czemu nie zrobia punkcji np w sobote?
 
Witam Cię :)
Dziewczyny pewno coś powiedzą.Ja nie byłam w takiej sytuacji-to krwawienie czy plamienie? nie masz tak pewno jakiejś nospy w tym jukeju? Wiem ,że sporo dziewczyn miało na początkach takie akcje i wszystko kończyło się dobrze :)


Dziękuje za odpowiedz :) @Murawa
Miałam plamienie zanim zrobiłam test ale to było małe plamienie, kolor jasno brązowy i ustało , po teście tez miałam dwa dni plamienie znow ten sam kolor, w tym momencie niestety mam krwawienie bardzo silne i bóle podbrzusza, z chęcią pogadalabym z jakaś dziewczyna która miała podobnie, napewno podtrzymało by mnie to na duchu :)
 
@Śliwka12345 jak sobie radzisz z prolutexem? Znalazlas gdzies?

Mi lekarka troszke podciela skrzydla. Podejrzewa adenomioze i sama jakos nie daje nadzieji wielkiej na powodzenie, jak to stwierdzila, ze coraz wiecej rzeczy odkrywamy, ktore nie pomagaja :(
Decyzji co do transferu nie podjela. Mialam podejsc do wszystkiego bez wiekszych emocji, a wyje cala droge do domu :( takze w czwartek kolejna wizyta.

A Ty kochana miałaś histeroskopię? Bo na jakiej podstawie ona podejrzewa?
 
I chca punkcje robic w czw? To nie ma sensu, pecherzyki sa za male, na bank nie sa dojrzale
Czemu nie przedluza stymulacji? Czemu nie zrobia punkcji np w sobote?

Nie wiem, nawet nie wspomniał o tym żeby przedłużyć stymulacje bo i tak mordował mnie dużymi dawkami długo. Pokazał mi nawet stymulacje innej kobiety, 10 dni, małe dawki i 11 komórek. Ja mogę tylko pomarzyć.
 
reklama
Chyba już kiedyś pisałysmy na ten temat.Przekonuj. ja z moja endomendą raczej stawiam na kd w kolejnym podejściu...Niby fajnie się stymuluję i mam dobre amh,ładne w miarę blastki ale gów.... z tego .Ta menda jednak mocno osłabia jakość.
Nooo z tymi Małżami...mój na szczęście nie ma problemu z kd,ale o az już nie chce słyszeć-tak samo o adopcji(którą ja bym rozważyła)...ONI SĄ Z INNEJ PLANETY.Ale można ich wziąć sposobem!

Do czwartku mogą jeszcze cosik podrosnąć.Mocne✊✊✊

Może się przełamie i da nam szansę na kd lub az. Ja tak bardzo pragnę dziecka, że dla mnie to bez różnicy. Chce poczuć jak to jest być w ciąży ! :(
 
Do góry