reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Estradiol miałam dopiero dzisiaj badany bo wcześniej nie widział sensu bo były i tak male. Sam nie spodziewał się takiego scenariusza dlaczego nie namawia mnie ba punkcje i dał mi wybór.
Popieram pociągnięcie stymulacji jeszcze kilka dni. Żeby to wszystko co przeszłaś nie poszło na marne. Tylko że to lekarz powinien Ci to zalecić, a nie my. Nie powinien zostawiać Ci takiej decyzji. No sorry, ale się wkurzam, bo to oni się powinni na tym znać i stanąć na rzesach żeby efekt był jak najlepszy. Trzymam kciuki!!!
 
reklama
Dziewczyny właśnie jestem po pierwszej weryfikacji.
W sobotę miałam transfer jednej morulki w 4 dobie
3 dni po transferze to znaczy dzisiaj byłam na badaniach i beta pokazuje wynik 28,4
Progesteron 93,90
Estradiol 2845
Jest to ogólnie 21 dzień cyklu.
Co myślicie ? Ja już dostaje no wiecie pierd**ca 🤪
Gratulacje czyli jest bardzo dobrze❤
 
Kurde tak Was czytam i zastanawiam się za co my im tyle pieniędzy zostawiamy. Denerwuje mnie to że same siebie diagnozujemy, same sobie dawkujemy leki. Kurde A oni od czego są? Biorą 200 za wizytę, po której mamy więc pytań niż przed. Myślę że z taką wiedza i doświadczeniem stworzyły bysmy najlepszą klinikę.
 
Dziękuje :* mieszkam w Exeter i nigdy nie słyszałam o polskim ginekologa ale już zaczęłam pytać, i zobaczymy może jest gdzieś w pobliżu to napewno się wybiorę! Czytałam trochę i podobno to normalne w pierwszym trymestrze ale wiesz, strasz zawsze jest 😨 szczególnie jak się czeka na ta dzieciątko już od paru lat
Pozdrawiam wszystkie kobiety z grupy :)
Ja mieszkam pod Bristolem i tu najbliżej polski gin o jakim wiem to Coventry albo Reading.. Możesz też się umówić do prywatnej kliniki na usg .. W Bristolu jest kilka..
 
Kurw... też mam tą mendę 4 stopień i pooowiem,że mocno boję się histeroskopii przed następnym podejściem ,bo hu...steczka wi,czy tez nie usłyszę,że mam to samo 🙁 Niesprawiedliwe to wszystko.
✊oby pękły! informuj na bieżąco😘
Kochana zrób koniecznie tą histeroskopie, krótki zabieg i będziesz wiedziała na czym stoisz,a w razie co naprawią wszystko!
A Ty kochana miałaś histeroskopię? Bo na jakiej podstawie ona podejrzewa?
Wiesz co na usg widać było jakąś ciemniejszą plamę. Niby miałam histeroskopie w lipcu, ale wtedy był tylko polip. Mówiła, że będziemy to obserwować. Oby to nie było to!
 
@Śliwka12345 jak sobie radzisz z prolutexem? Znalazlas gdzies?

Mi lekarka troszke podciela skrzydla. Podejrzewa adenomioze i sama jakos nie daje nadzieji wielkiej na powodzenie, jak to stwierdzila, ze coraz wiecej rzeczy odkrywamy, ktore nie pomagaja :(
Decyzji co do transferu nie podjela. Mialam podejsc do wszystkiego bez wiekszych emocji, a wyje cala droge do domu :( takze w czwartek kolejna wizyta.
O dziwo kupiłam u siebie w klinice 200zl za paczkę
 
reklama
Do góry