reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuje za odpowiedz :) @Murawa
Miałam plamienie zanim zrobiłam test ale to było małe plamienie, kolor jasno brązowy i ustało , po teście tez miałam dwa dni plamienie znow ten sam kolor, w tym momencie niestety mam krwawienie bardzo silne i bóle podbrzusza, z chęcią pogadalabym z jakaś dziewczyna która miała podobnie, napewno podtrzymało by mnie to na duchu :)

@goffa13 odpiszesz kOBICIE?
 
Dziękuje za odpowiedz :) @Murawa
Miałam plamienie zanim zrobiłam test ale to było małe plamienie, kolor jasno brązowy i ustało , po teście tez miałam dwa dni plamienie znow ten sam kolor, w tym momencie niestety mam krwawienie bardzo silne i bóle podbrzusza, z chęcią pogadalabym z jakaś dziewczyna która miała podobnie, napewno podtrzymało by mnie to na duchu :)
Dziękuje za odpowiedz :) @Murawa
Miałam plamienie zanim zrobiłam test ale to było małe plamienie, kolor jasno brązowy i ustało , po teście tez miałam dwa dni plamienie znow ten sam kolor, w tym momencie niestety mam krwawienie bardzo silne i bóle podbrzusza, z chęcią pogadalabym z jakaś dziewczyna która miała podobnie, napewno podtrzymało by mnie to na duchu :)
Kurcze a jak byś się zapisała na jtr do prywatnego Polskiego giną?
Do GP i na szpital nie masz co jechać, oni nic nie zrobią w tej sytuacji, ja też mieszkam w UK i Wiem jak to tutaj wygląda 😕 mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze 😘
 
Kurcze a jak byś się zapisała na jtr do prywatnego Polskiego giną?
Do GP i na szpital nie masz co jechać, oni nic nie zrobią w tej sytuacji, ja też mieszkam w UK i Wiem jak to tutaj wygląda 😕 mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze
😘


Dziękuje :* mieszkam w Exeter i nigdy nie słyszałam o polskim ginekologa ale już zaczęłam pytać, i zobaczymy może jest gdzieś w pobliżu to napewno się wybiorę! Czytałam trochę i podobno to normalne w pierwszym trymestrze ale wiesz, strasz zawsze jest 😨 szczególnie jak się czeka na ta dzieciątko już od paru lat
Pozdrawiam wszystkie kobiety z grupy :)
 
Nie wiem, nawet nie wspomniał o tym żeby przedłużyć stymulacje bo i tak mordował mnie dużymi dawkami długo. Pokazał mi nawet stymulacje innej kobiety, 10 dni, małe dawki i 11 komórek. Ja mogę tylko pomarzyć.
Wg mnie punkcja w czw nie ma najmniejszego sensu. Albo trzeba przedluzyc stymulacje albo darowac sobie...
 
Już się kończy. Wtorek. Mój mąż z całego tygodnia wtorków nie lubi najbardziej. Może u Ciebie też dziś najgorzej, ale jutro nowy dzień i będzie lepiej!!! 😘

Mój szef mawiał, że wtorek to najlepszy dzień tygodnia, bo jest najdalej od 'znowu poniedziałek' 😂 ale to wieczny optymistą, który ma takie powiedzonka na każdy dzień tygodnia 😁

Dziewczyny pomocy
Jakieś sprawdzone sposoby na mdłości? Imbir nie zawsze daję radę

Imbir, woda z cytryną, migdały/mleko migdalowe i tabletki prevomit, to był mój żelazny zestaw a i tak trzeba było przejść swoje... A jak ci nagle przejdzie to nie martw się, tak to działa ;)
 
reklama
Do góry