reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Akurat Twój Nick kojarzy mi się z futerkiem więc jak najbardziej Ci się należy Kochana 😁😁😁❤❤❤
A ja w te wyprzedaże to wcale nie wierzę... jak mi znajomy opowiadał jak oni to robią to wcale nie latam po sklepach w te ich czarne piątki 😂😂😂
Ja też nie wierzę, jeśli chcę coś kupić na Black Friday to obserwuję tę rzecz jakiś czas i później widzę czy jest faktycznie przeceniona czy w ciula walą dziadygi niedobre ;) . No i moje futerko nic a nic nie potaniało😡
 
reklama
Ja też nie wierzę, jeśli chcę coś kupić na Black Friday to obserwuję tę rzecz jakiś czas i później widzę czy jest faktycznie przeceniona czy w ciula walą dziadygi niedobre ;) . No i moje futerko nic a nic nie potaniało😡
A to łobuzy jedne 😂😂😂
Zima idzie więc powinni z ceny zejść żeby Ci grzbiet nie zmarzł i abyś miała co zarzucić na siebie 😁😁😁
 
A weż!!! bo aż mi głupio jest🤦‍♀️. Też o Was myślę nieustannie-wiesz przeca.
Kuwa no. Dobra.Namówiłaś mnie-ale tylko raz? :D :D :D

Serio.Poprawię się. Love.💞💞💞

ps. BRAWA dla Maksia 😍😍😍
No nie wierzę, KTO sobie o nas przypomniał!!!!!!! Murawcia gdzieś ty kobieto się tak zagalopowałaś jak cię nie było????ładnie to tak, hę. Kiedy do krk wpadniesz?
 
Ja robiłam badanie ana ze 3 razy, dwa razy w szpitalu mi robili. Te rodzaje ana, które miałam graniczne nie były brane w ogole pod uwagę przy ocenie. Lekarz mówił że za niskie miano, ale każdy lekarz trochę inaczej je interpretowal.Ja miałam bardzo wysokie miano i część antygenow wyszła granicznie jak u ciebie i mi lekarz kazał powtórzyć po 3 miesiącach. Po tym czasie ujawnił się jeden z tych granicznych jako silnie dodatni. A miano robiłaś?

Miałam tylko robione ana, ana 2 i ana 3. To miano to dodatkowo się robi ? Jak to się nazywa ?
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)

Dziewczyny ruszają zapisy do dr.Pasnik

Będzie sie działo
💕💕💕💕💕
Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

Trzymamy Kciuki za wszystkiego Dziewczyny :*

2019-11-30 sandra777.12 transfer ❤❤❤
2019-11-30 Breath_less transfer ❤❤❤
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-06 OlaMaKota1234 prenatalne❤❤❤
2019-12-11 nadzieja xxx USG❤❤❤
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-10 AleAle27 termin porodu
2020-06-08 Gość gość ANNA termin porodu
 
Miałam tylko robione ana, ana 2 i ana 3. To miano to dodatkowo się robi ? Jak to się nazywa ?
Przy ana i ana2 powinno być podane rozcienczenie w jakim widoczne są jeszcze przeciwciala oraz rodzaj święcenia. Rodzaje święcenia odpowiadają za odpowiednie rodzaje antygenow. I jak to wychodzi dodatnie to właśnie robi się ana3 żeby je oznaczyć, bo każdy rodzaj może świadczyć o innej chorobie lub ja wykluczyć. Norma jest chyba do 1:80.Im ta druga cyfra większą tym miano wyższe.
 
reklama
Przy ana i ana2 powinno być podane rozcienczenie w jakim widoczne są jeszcze przeciwciala oraz rodzaj święcenia. Rodzaje święcenia odpowiadają za odpowiednie rodzaje antygenow. I jak to wychodzi dodatnie to właśnie robi się ana3 żeby je oznaczyć, bo każdy rodzaj może świadczyć o innej chorobie lub ja wykluczyć. Norma jest chyba do 1:80.Im ta druga cyfra większą tym miano wyższe.

To u mnie na ana2 jest napisane świecenie ziarnisty w mianie 1:160 słabo dodatni
 
Do góry