reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny które były u Pasnika bądź innego specjalisty i się troszkę znają na ana . Zerknijcie na wyniki czy mam się czym martwić ? Wizytę u lekarza który podobno się zna na takich sprawach mam 10.12. W klinice średnio podchodzą do immunologi a już bym chciała wiedzieć czy może moje niepowodzenia nie wynikają z tego co na wyniku wyszło . Ana dodatnie a reszta taka
Adjustments.JPG
Adjustments.JPG
 
Nie słyszałam żeby były jakieś przeciwskazania odnośnie buraczków. Kwestia nie dosładzania może, bo niektórzy to robią. Jedyny negatyw jaki o nich słyszałam to że mają szczawiany i żeby uzupełniać wapń ale to chyba mało istotne.
Mi Siostra, która ma cukrzycę ciążowa właśnie mówiła że gotowana marchewka i buraczki maja wysoki indeks glikemiczny i nie może ich jeść. Za to surowe maja niski i te może,wiec może sprawdźcie to jeszcze.
 
Nie słyszałam żeby były jakieś przeciwskazania odnośnie buraczków. Kwestia nie dosładzania może, bo niektórzy to robią. Jedyny negatyw jaki o nich słyszałam to że mają szczawiany i żeby uzupełniać wapń ale to chyba mało istotne.
Kochana wracajac do twojej choroby. Pamietaj nikt z nas nie bedzie cie tutaj osadzal. Wszystkie sie bardzo wzruszyłyśmy po Twoim zwierzeniu. Ja uwazam, ze to cudowne, ze po takich przejsciach staracie se razem z Pawlem o sowje dziecko :) Jestesmy tu po to, zeby sobie pomagac i jesli tylko poczujesz ze potrzebujesz naszej pomocy to WOŁAJ :) napewno ze wszystkich sil bedziemy straly ci sie jakos pomoć :)
A co do szczawianów to chyba szkodza na nerki? Ja odrzucilam buraczki bo maja chyba wysoki indeks?
 
Mam paskudne doły i rzadkie ale długawe górki. W manii nie potrafisz racjonalnie ocenić tego co robisz, nie liczysz się z konsekwencjami i zdaniem/uczuciami innych. Wszystkiego chcesz więcej i mocniej jak narkoman. Stąd wzięła się młoda, czyli to fakt że zmiana faceta pomaga, szczególnie jak udaje się po 10latach. Powiedziałam o tym Pawłowi tydzień po teście. Ustaliliśmy że dalej będziemy razem bo jednak chcemy ale atmosfera na etapie ciąża i po porodzie była delikatnie mówiąc słaba, teraz jest dużo lepiej ale i tak zaczęliśmy chodzić na terapię par, bo jest problem z powiedzeniem kiedyś o jej biologicznym ojcu. Więc tak to bywa. Teraz biorę lit-stabilizuje w obie strony. Jak zajdę w ciążę to muszę go odstawić, zacząć brać znowu po porodzie i siłą rzeczy nie karmić piersią.
Widzę, że też nie masz lekkiego życia 😞 Podziwiam Cie, że tak walczysz o swoje szczęście, bo masz o wiele trudniej niż np ja😟
 
Elllouuuuuuu Laski!!! Boszzzz.. jak dawno mnie nie było tuuuu. No tyle nowych twarzy,że jak dinozaur się czuję:o:o:o:pWszystkich pięknie witam i kłaniam się w pas 8-)8-)8-)
@Netiaskitchen skarbie Ty mój co tam u CIEBIE???? Kochana często o Tobie myślę:tak::tak::tak:<3
@AleAle27 ,kurza melodia ,jak Ty pięknie ten kalendarz rozchulałaś!!! no MEEEGA <3
@Skarbulenka co u Ciebie?
@Szczescie1986 ,czy Ty tu jeszcze zaglądasz?
@Margit2018 Co słychać?????Stęskniona jestem Twoich trafnych ripost:p:p:p

Nie ma opcji bym wszystko nadrobiła:errr: pisać mnie tu szybko wszystko! jak na spowiedzi:p



Ja z okolic Szcz-na.Chętnie Cię przytulę jakby co;-) ;)
Osz kurła, kto to się pojawił wreszcie😍 Brakuje nam tutaj takiej kochanej wariatki ja Ty😘
Chyba nie przemyślałaś swojej oferty, bo ja jestem jak rzep 😂
 
reklama
Do góry