reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

EJJJ,supcio! no! to fajnie.Zleci-zobaczysz.Pewnie,że będzie nasz-PFFF!-innej opcji nie przewidujemy:tak::tak::tak:
Może uda Nam spotkać u wujka Jarka?
A kiedy planujesz ewentualny transfer?to Twoja pierwsza wizyta u Paśnika,NIE? Robiłaś już jakieś badanka ,czy czekasz do wizyty?
Pierwsza, wizytę mam 23 grudnia. A ty kiedy? Niektóre badania miałam robione wcześniej w szpitalu, teraz zrobiłam jeszcze cytokiny. Coś tam powychodzilo niestety:( Dziewczyny mi pisały jakie badania robiły i się zastanawiam czy coś jeszcze dorobić.
 
reklama
No i piknie!!! Miłość kwitnie🥰🥰🥰bosko❤No Maksik to nas szokuje, bo chłop nie ma skończonych 11 mcy a już sam po 5-6 kroczkow zapierdziela...
I taki oficjalny apel mnie nadszedł, myślę że paru osobom się spodoba:
@Murawa - weź laseczka może sobie jakieś przypomnionko raz w tygodniu w kalendarzu ustaw: coś w stylu "odezwać się do dziewczynek z forum". Zobacz ile tu osób wyczekuje na jakiś znak sygnał co u Ciebie 😊😊😊Myślimy o Tobie cieplutko, sama widzisz jakie poruszenie jak coś napiszesz 😍


A weż!!! bo aż mi głupio jest🤦‍♀️. Też o Was myślę nieustannie-wiesz przeca.
Kuwa no. Dobra.Namówiłaś mnie-ale tylko raz? :D :D :D

Serio.Poprawię się. Love.💞💞💞

ps. BRAWA dla Maksia 😍😍😍
 
Pierwsza, wizytę mam 23 grudnia. A ty kiedy? Niektóre badania miałam robione wcześniej w szpitalu, teraz zrobiłam jeszcze cytokiny. Coś tam powychodzilo niestety:( Dziewczyny mi pisały jakie badania robiły i się zastanawiam czy coś jeszcze dorobić.
Ja styczeń-koniec.Jak masz pakiet trombo zrobiony ,to chyba bym czekała z resztą co doc zleci :)
Ewentualnie Kir-y.Choć to droga impreza.
 
Dziewczyny, ja juz po prenatalnych. Wszystko w porządku, zdrowy chłopiec będzie :)
20191128_190508.jpg
20191128_190814.jpg
 
Ja styczeń-koniec.Jak masz pakiet trombo zrobiony ,to chyba bym czekała z resztą co doc zleci :)
Ewentualnie Kir-y.Choć to droga impreza.
W sumie to chyba masz rację, poczekam do wizyty.
Trzymam kciuki żeby wszytko ci się układało w nowym roku zgodnie z oczekiwaniami!!
Może głupie pytanie skąd bierzecie te fajne emotki 8-) ? No nie mogę dojść do tego... a trochę tu już jestem :-D
 
reklama
W sumie to chyba masz rację, poczekam do wizyty.
Trzymam kciuki żeby wszytko ci się układało w nowym roku zgodnie z oczekiwaniami!!
Może głupie pytanie skąd bierzecie te fajne emotki 8-) ? No nie mogę dojść do tego... a trochę tu już jestem :-D
A niżej masz peapole i tak ciiiisznieszz co dusza pragnie😜
 
Do góry