reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny i i cos bardzo waznego - zacznijcie siebie LUBIEC.
Ja sama bylam kiedys w takim stanie, ze sama sie nie znosilam. Zlapalam sie na tym, ze nie chcialam byc soba, chcialam miec zycie innych osob. Zaczelam pracowac nad soba. Cwiczenia okupione łzami, tony przeczytanych ksiażek. I wszystko sie zmienilo. Zyje bardzo szybko i intensywnie, pamietajac przy tym zeby dbac o siebie i myslec o sobie. Dzisiaj pomimo tak przykrych doswiadczen bardzooo siebie lubie :) I zauwazylam, ze im bardziej ja siebie lubie tym bardziej lubi mnie moj maz i cale otoczenie ;)
Złote słowa [emoji3]
 
reklama
Przesyłam mocnego przytulasa na odległość!!! 😘😘😘
Dzięki bardzo, z wzajemnością oczywiście 😘 . Lżej na duszy się robi, jak się napisze co na sercu leży i nikt nie osądza tylko wspiera🙂 I naprawdę ogromnie ubolewam, że wszystkie fajne dziołchy mieszkają tak daleko😞 Pomiziaj odemnie rudziaszka
 
Wszystko co mocno tłuste. Pierogi z kapustą z żytniej mąki z prażona cebulą lub skwarkami (!), ryby smażone, zupę makową naładowaną orzechami, tartę gryczaną z kapustą na smalcu z orzechami włoskimi, śledzie, tłusty sernik z budyniem jaglanym słodzony suszonymi owocami. Piernik z żytniej mąki słodzony suszonymi owocami i kupa orzechów. Wszędzie masło na maxa.
Aż mi ślinka leci🤪
 
A czemu prowadzisz ciążę w klinice? U nas wizyta pierwsza 180 potem 140. U mojego gina ciążowa 170, jak coś dodatkowego poza standardowym usg to wiadamo że więcej.
Wiesz co ja jestem dwa tygodnie po transferze lekarz powiedział żebym przyjechała na wizytę kontrolną wiec pojechałam.. Tylko teraz dochodzę do wniosku że skoro jestem w ciąży to każdy ginekolog którego wprowadzę w jaki sposób doszło do ciąży mi ją poprowadzi.
 
Nie używaj aplikatora. Wielokrotnie był poruszany ten temat. Aplikuj paluchem. Mogłaś sie zadrapac. Wszystko jest mega ukrwione. Tez plamilam gdy uzywałam aplikatora i np po seksie. Nie musi to oznaczac najgorszego.
Nie bede, napewno. Nie miałam pojęcia ze to może od tego. Cały czas to tylko drobny brązowy kolor z pozostałościami luteiny. Dziękuje za podpowiedz. Niestety emocje są silniejsze i wczoraj widziałam już oczami najgorsze.
 
reklama
Do góry