reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak ja tam byłam to na pierwszej wizycie byłam u Niedużaka on nam się bardzo nie spodobał i przepisałam się do Niemoczynskiego. Ponoć Kowalska jest tam najbardziej ok, ale ja byłam u niej na jednej wizycie i było ok.
Aha... Kurde tym namawianiem na inseminacje mnie zniechęcil do siebie... A Tobie udało się w Bocianie? Czy się przeniosłas gdzieś?
 
reklama
Aha... Kurde tym namawianiem na inseminacje mnie zniechęcil do siebie... A Tobie udało się w Bocianie? Czy się przeniosłas gdzieś?
Nie udało mi się, dodatkowo lekarz nic nie zrobił pomimo tego że beta była 1500 A nie było widać zarodka. A przecież wiedział że przeszłam ciążę pozamaciczną. W końcu wyladowalam w szpitalu z ogromnymi bólami i okazało się że to ciąża pozamaciczna i do tego wszystko pękło. Więc ja nie mam zbyt dobrych wspomnień.
 
Bardzo dobry plan. Ja tez dzięki dziewczymom mam sile na dalszą walkę. Mam też upadki, sklamalabym,ze nie. Ale musimy walczyć jak te Fenixy...
No ja myślałam że będę zbierać się przez jakieś 2 tygodnie (bo jednak miałam teraz sporą nadzieję że jednak się uda, wyniki oglądałam kilka minut, bo nie dowierzałam że nic nie drgnęło), a ja już właściwie dzisiaj jestem w miarę ok. Czasem popłakuję, ale zaraz potem jakoś mi mija. I plany są i to 2 (jeden krótko, drugi długoterminowy). Wręcz zasypałyscie mnie dziś wsparciem, za co jestem Wam WDZIĘCZNA OGROMNIE!!!!! 🥰🥰🥰Bardzo pomogło. Bardzo, bardzo dziękuję!!! 😘😘😘❤️
 
Nie udało mi się, dodatkowo lekarz nic nie zrobił pomimo tego że beta była 1500 A nie było widać zarodka. A przecież wiedział że przeszłam ciążę pozamaciczną. W końcu wyladowalam w szpitalu z ogromnymi bólami i okazało się że to ciąża pozamaciczna i do tego wszystko pękło. Więc ja nie mam zbyt dobrych wspomnień.
Matko bosko!! 😲Współczuję 😔
 
Dziewczyny betujace jestem z wami wiem szczególnie co czujecie bo przeszłam to w tamtym tygodniu ...cb. ... wiecie na początku było cholernie ciężko ale walczę musze pomimo trudności jeszcze przed świętami chce zabrać kolejnego kropka .... szczesciarze pozytywnie zazdroszczę i nudnych 9 mies. I tak z innej beczki wiecie wczoraj zaczęła mi się malpa i było badzo gęsto i nadal jest a wy pisalyscie ze was płynie czy pomimo że bralam acard i heparyne to to możliwe ze tak gęsto i skompo normalnie powiem wam że może nie zrobilam dobrze ale walnelam sobie 2 kieliszki żeby mi trochę rozrzedzic pewnie zaraz zjebke dostanę kurde mam wyrzuty sumienia. ... czy któraś tak miała przy cb?
 
No ja myślałam że będę zbierać się przez jakieś 2 tygodnie (bo jednak miałam teraz sporą nadzieję że jednak się uda, wyniki oglądałam kilka minut, bo nie dowierzałam że nic nie drgnęło), a ja już właściwie dzisiaj jestem w miarę ok. Czasem popłakuję, ale zaraz potem jakoś mi mija. I plany są i to 2 (jeden krótko, drugi długoterminowy). Wręcz zasypałyscie mnie dziś wsparciem, za co jestem Wam WDZIĘCZNA OGROMNIE!!!!! 🥰🥰🥰Bardzo pomogło. Bardzo, bardzo dziękuję!!! 😘😘😘
Chcesz sie pochwalić planami czy jeszcze za wczesnie :)?
Mysle, ze dołki jeszcze moga wrocic i chyba twoj organizm stara sie sam ochronic przed stresem.
 
Dziewczyny betujace jestem z wami wiem szczególnie co czujecie bo przeszłam to w tamtym tygodniu ...cb. ... wiecie na początku było cholernie ciężko ale walczę musze pomimo trudności jeszcze przed świętami chce zabrać kolejnego kropka .... szczesciarze pozytywnie zazdroszczę i nudnych 9 mies. I tak z innej beczki wiecie wczoraj zaczęła mi się malpa i było badzo gęsto i nadal jest a wy pisalyscie ze was płynie czy pomimo że bralam acard i heparyne to to możliwe ze tak gęsto i skompo normalnie powiem wam że może nie zrobilam dobrze ale walnelam sobie 2 kieliszki żeby mi trochę rozrzedzic pewnie zaraz zjebke dostanę kurde mam wyrzuty sumienia. ... czy któraś tak miała przy cb?
U mnie przy cb dosyc mocno sie czyscilam i krwawienie bylo dosc obfite, tak wiec nie pomoge...
 
reklama
Do góry