reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny chcialam wam bardzo podziękować za duze wsparcie❤ tym razem na pewno szybciej dojde do siebie a to wszystko dzieki wam❤postanowiłam nie poddawać sie i próbować dalej. Juz umowilam się z lekarzem i za tydzień lece do Polski. Powiedział mi ze przeanalizuje jeszcze raz wszystko i pomyśli jak może nam pomóc ✊✊✊
Super! Przypomnij jaki doktor Cię prowadzi?? Gdzie w UK mieszkasz?
 
reklama
Hej dziewczyny chcialam wam bardzo podziękować za duze wsparcie[emoji173] tym razem na pewno szybciej dojde do siebie a to wszystko dzieki wam[emoji173]postanowiłam nie poddawać sie i próbować dalej. Juz umowilam się z lekarzem i za tydzień lece do Polski. Powiedział mi ze przeanalizuje jeszcze raz wszystko i pomyśli jak może nam pomóc [emoji110][emoji110][emoji110]
Bardzo dobry plan. Ja tez dzięki dziewczymom mam sile na dalszą walkę. Mam też upadki, sklamalabym,ze nie. Ale musimy walczyć jak te Fenixy...
 
Dr Czech Gameta Gdynia. Mieszkam w Cambridgeshire
Ja planuje się umówić do dr Śliwińskiego na pierwsze dni stycznia na konsultacje ;) Po opinii dziewczyn z tego forum utwierdziłam się w przekonaniu że trzeba wiać z Invicty :D
To masz w razie czego dość blisko do Londynu do lekarzy itd jak już w ciąży będziesz :happy2:
 
Ja planuje się umówić do dr Śliwińskiego na pierwsze dni stycznia na konsultacje ;) Po opinii dziewczyn z tego forum utwierdziłam się w przekonaniu że trzeba wiać z Invicty :D
To masz w razie czego dość blisko do Londynu do lekarzy itd jak już w ciąży będziesz :happy2:
No to kochana dzwon sie umówić. Bo dzis tam dzwonilam i duzo terminow jest zajete. Bo mnie nie chcieli umówić bo miejsc nie bylo. Napisałam do mojego lekarza i miejsce sie znalazło 😉a do Londynu to mam kawalek okolo 100km. Ale jak bede w ciąży to bede jezdzic nawet na koniec świata jak bedzie trzeba🙂
 
reklama
A czy mogę w trakcie zmienić lekarza?
W sensie byłam u dr. Niemoczyńskiego ale nie podpasowal nam zbytnio 😕 strasznie nie miły był i zastanawiam się czy na kolejna wizytę moge się zapisać do kogoś innego 😉
Jak ja tam byłam to na pierwszej wizycie byłam u Niedużaka on nam się bardzo nie spodobał i przepisałam się do Niemoczynskiego. Ponoć Kowalska jest tam najbardziej ok, ale ja byłam u niej na jednej wizycie i było ok.
 
Do góry