reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem po USG, przyznam że zdziwiona byłam że tak szybko mnie przyjęli, jest pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, zarodek ma 6 mm, serduszka jeszcze nie było widać, no i nie wiadomo skąd krwawienie....ani tym bardziej ten skrzep który wypadł....dostałam jeszcze duphaston a resztę mam brać tak jak brałam, wg transferu to 6t 2d wg USG 6 t3d, w poniedziałek mam wizytę w klinice, także muszę porozmawiać z lekarzem, czy ma na to wpływ neoparin i acard które biorę?
W szoku jestem bo wcześniej nawet plamień nie miałam a tu taki potok....
Zamarłam jak przeczytałam o Twoim krwotoku ! Kochana odpoczywaj i byle do poniedziałku. Pisz na bierząco co się dzieje ? Krwotok ustał ? Jak się teraz czujesz ?
 
Zamarłam jak przeczytałam o Twoim krwotoku ! Kochana odpoczywaj i byle do poniedziałku. Pisz na bierząco co się dzieje ? Krwotok ustał ? Jak się teraz czujesz ?
Tak póki co wszystko ustało, czuje się dobrze, tylko strach został no i obawa że się powtórzy....lekarz nie wie od czego ten krwotok, mam nadzieję że w poniedziałek mój lekarz coś więcej będzie potrafił mi wyjaśnić, teraz tylko zastanawiam się czy brać tak jak zwykle na wieczór acard....boje się żeby znowu krwotoku n dostać....
 
Dziewczyny nie jest dobrze....przed chwilą miałam krwotok, i wyleciały jeszcze jakieś małe kawałki tkanek....myślę że już po wszystkim, chociaż nie mam żadnych skurczy ani brzuch mnie w ogóle nie boli.... Nie wiem czy jechać do szpitala czy co zrobić?
Też miałam krwotok że skrzepami..
to był 17tc okazało się to krwiakiem który się oczyszczal..
Trzymaj sie
 
Też miałam krwotok że skrzepami..
to był 17tc okazało się to krwiakiem który się oczyszczal..
Trzymaj sie
A dostałaś potem jakieś zalecenia konkretne? Bo ja w sumie nic oprócz większej ilości progesteronu, nawet na USG nie było krwiaka widać, no chyba że ta lekarka go nie widziała ....
 
Tak póki co wszystko ustało, czuje się dobrze, tylko strach został no i obawa że się powtórzy....lekarz nie wie od czego ten krwotok, mam nadzieję że w poniedziałek mój lekarz coś więcej będzie potrafił mi wyjaśnić, teraz tylko zastanawiam się czy brać tak jak zwykle na wieczór acard....boje się żeby znowu krwotoku n dostać....
A pytałaś o acard na IP ? Nie wiem co Ci doradzić. Uważaj na siebie. Dobrze ze jest już lepiej
 
Ja mam 3.2 i transfer za ponad miesiąc.. od środy biorę dawkę 25 i obawiam się że to będzie za mało żeby zbić poniżej 2... Po 2 tyg mam sprawdzić. Czy badając rano TSH trzeba ominąć poranny euthurox i wziąć po pobraniu krwi?
Dobre pytanie . Ja brałam normalnie przed badaniem .. i nie zastanawiałam się nawet nad tym czy można czy nie ..
 
reklama
A pytałaś o acard na IP ? Nie wiem co Ci doradzić. Uważaj na siebie. Dobrze ze jest już lepiej
Pytałam i mówiła żeby brać wszystkie leki tak jak dotychczas, ale najpierw poszła się innego lekarza dopytać bo sama dokładnie nie wiedziała...także za bardzo zorientowana w temacie nie była.
 
Do góry