reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Też się cieszę strasznie :happy: ale z 2 strony boje się żeby się nie powtórzyło....no ale na to już pewni nie mam wpływu....a Tobie powiedzieli od czego ten krwotok?
Lekarz zrobił usg i żadnych naczynek peknientych ani krwiaków nie znalazł. Powiedział, że to tworzące się łożysko najprawdopodobniej a ja wzięłam L4 na tydzień :)
 
reklama
Zgadzam się , ze każda z nas jest inna i inaczej reaguje na leczenie . A mogę spytać ile wynosi AMH u Ciebie ? U mnie dodatkowo endometrioza i niedoczynnosc tarczycy.. i 36 lat .. także różowo nie jest .. ale nie poddaje się ☺☺☺👊🏼💪🏼
Amh z maja 4.4 więc wysokie a 3 komórki, wiec chyba reguły nie ma . Endometriozy nie mam stwierdzonej nie wiem czy by wyszła na zwykłym usg ? I niedoczynność tarczycy mam +hasimoto , biorę eutherox ale strasznie mi skacze po stymulacji.
 
Ja mam ciągle mdłości i męczę się przy chodzeniu jak staruszka. Zazdroszcze Ci, że objawy ustały, ja miałam może 1 dzień spokoju i cieszyłam się, że to już za mną. Niestety weekend przyszedł a ja w łóżku leżę bo mdli. Ale to nie będzie trwalo wiecznie prawda? ;)
Jesli to prawda ze po I trymestrze mija to juz calkiem nieduzo zostalo :) ja teraz bardzo sie przeziebilam i niestety zamartwiam sie czy nic kropkowi sie nie stalo
 
Lekarz zrobił usg i żadnych naczynek peknientych ani krwiaków nie znalazł. Powiedział, że to tworzące się łożysko najprawdopodobniej a ja wzięłam L4 na tydzień :)
Ale potem już wszystko było w porządku? Czy miałaś jeszcze taki krwotok? Długo jeszcze potem plamiłaś? Przepraszam że tak wypytuje ale jestem ciekawa czego mogę się spodziewać, na razie jeszcze trochę krwawię ale już nie tak mocno jak wcześniej.
 
reklama
Ale potem już wszystko było w porządku? Czy miałaś jeszcze taki krwotok? Długo jeszcze potem plamiłaś? Przepraszam że tak wypytuje ale jestem ciekawa czego mogę się spodziewać, na razie jeszcze trochę krwawię ale już nie tak mocno jak wcześniej.
Tak , po tym juz było ok i nawet śladu po krwawieniu. Trwało to 1 dzień i na wieczór było już dobrze. W razie powtórki mam brać luteinę i odpoczywać, ale nic się nie dzieje :)
Dostałam tylko fotkę od lekarza
20191116_191511.jpg
 
Do góry