reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny 14 miałam transfer. Dziś pierwsza weryfikaxja. Estriadol 1560 pg/ml, progesteron 14.40 ng/ml czy to dobrze???jak wy miałyście. Dajcie proszę znać. I jak.sie liczy dpt . Transfer to pierwszy dzień? Czy dopiero następny
 
Dziewczyny 14 miałam transfer. Dziś pierwsza weryfikaxja. Estriadol 1560 pg/ml, progesteron 14.40 ng/ml czy to dobrze???jak wy miałyście. Dajcie proszę znać. I jak.sie liczy dpt . Transfer to pierwszy dzień? Czy dopiero następny
Wiesz co, ja się nie bardzo na tym znam ale pięć dni po transferze miałam progesteron 83,16 ng/ml. Estraidolu mi nie kazali badać. A ile bierzesz teraz zastrzyków po transferze?
 
Dziewczyny 14 miałam transfer. Dziś pierwsza weryfikaxja. Estriadol 1560 pg/ml, progesteron 14.40 ng/ml czy to dobrze???jak wy miałyście. Dajcie proszę znać. I jak.sie liczy dpt . Transfer to pierwszy dzień? Czy dopiero następny
Progesteron mógłby być większy, lekarz raczej Ci zwiększy dawkę, jaki progesteron obecnie bierzesz ? Masz telefoniczny nadzór?
 
Dziewczyny 14 miałam transfer. Dziś pierwsza weryfikaxja. Estriadol 1560 pg/ml, progesteron 14.40 ng/ml czy to dobrze???jak wy miałyście. Dajcie proszę znać. I jak.sie liczy dpt . Transfer to pierwszy dzień? Czy dopiero następny
Pierwszy dzień po transferze to kolejny dzień po dniu, kiedy miałaś transfer. Czyli dziś 2dpt. Podciągnęłabym progesteron dla świętego spokoju (znaczy ja przy takim bym zwiększyła dawki leków, ale to może moja paranoja żeby progesteron po transferze trzymać min. na poziomie 20), estradiol spox. Daj znać co Ci powiedzą.
 
Mam pytanie do dziewczyn w ciazy ok. 10-11 tygodnia. Jak sie maja wasze objawy ? U mnie od kilku dni cisza... zero objawow wiec standardowo zaczelam sie martwic a wizyta dopiero we srode.
Ja mam ciągle mdłości i męczę się przy chodzeniu jak staruszka. Zazdroszcze Ci, że objawy ustały, ja miałam może 1 dzień spokoju i cieszyłam się, że to już za mną. Niestety weekend przyszedł a ja w łóżku leżę bo mdli. Ale to nie będzie trwalo wiecznie prawda? ;)
 
reklama
Pierwszy dzień po transferze to kolejny dzień po dniu, kiedy miałaś transfer. Czyli dziś 2dpt. Podciągnęłabym progesteron dla świętego spokoju (znaczy ja przy takim bym zwiększyła dawki leków, ale to może moja paranoja żeby progesteron po transferze trzymać min. na poziomie 20), estradiol spox. Daj znać co Ci powiedzą.

Kazał zwiekszyc luteine z 3×3 na 3×4 i brać 2 zastrzyki z prolutexu zamiast jednego. Myślisz, że to wystarczy ???
 
Do góry