reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niedawno temu przez to wszystko przechodziłam, zobaczysz, ze tez będziesz miała TĄ sile . Patrząc z perspektywy czasu, zapominasz o tym wszystkim o tej całej drodze, Bo wiesz ze z każdym badaniem, jestes już coraz bliżej. Dasz radę i znajdziesz w sobie takie pokłady siły, o ktych wcześniej Ci się nawet nie śniło . Będzie dobrze, zobaczysz!
Dokładnie, wszystko przychodzi z czasem, siła się jakoś znajduje, co nie znaczy że emocji jest mniej. Po prostu szybciej potrafimy się “otrzepać„ i iść dalej do celu. Będzie dobrze!!!
 
reklama
Dziewczyny, niby wiem, że mam nie panikować itp., no ale...
Czy to normalne, że wszystkie objawy jakie miałam do tej pory przeszły? Zgaga, lekkie zawroty głowy.. została tylko podwyższona temperatura i czasami coś zakłuje w dole brzucha i czasem w pachwinach..do tego dziś rano znowu pojawił się delikatnie brązowy upław.. bete zbadałam dwa razy i była wysoka.. a dziś praktycznie żadnych objawów, czy to normalne? Dziś jestem 22 dpt blastki mrozaczka.. niby mam dziś wizytę, ale to dopiero za 8 godzin.. poradźcie coś, uspokójcie mnie czy coś.. błagam...
Ja tez sie martwilam gdy nie mialam zadnych objawow ale poki co wszystko z kropkiem ok. Tak bywa :) ale jeslibcos Cie niepokoi to pojdz do swojego lekarza.
 
Dzwonili z kliniki i jutro jadę na wizytę. A ty masz dziś usg? Myślisz że przy embro glue też może być ciąża po za maciczna?
@Śliwka12345 tak nie można! Sama dokladasz sobie i małemu stresu, zaufaj lekarzom i wytrzymaj do jutra! Będziesz dużo wiedzieć po wizycie, dzisiaj nie ruszaj tyłka z kanapy. W medycynie wszystko jest możliwe odpowiadając na Twoje pytanie, ale myśl o takich rzeczach w tym momencie bo zadreczanie się nic tu nie pomoze.
 
Leżę leżę. Zastanawiam się czy nie wziąść l4 do końca tygodnia
Ja bym Ci radziła wziąć, ja zaraz po transferze żyłam normalnie, oczywiście przestałam chodzic na sport i bez większych wysiłków, poszłam tez do pracy, nie mam pracy jakiejś mega męczącej, ale siedzenie 8 godzin w jakimś stopniu tez meczy, teraz myśle, co mogłam zrobić inaczej, a może nic nie mogłam.... tutaj można gdybać, ale teraz patrzyła bym przede wszystkim na siebie, bo to Ty jestes najważniejsza i dzidziuś.
 
Immunologia to właśnie komórki nk , ana. Nie umawiałam się do tego lekarza do Łodzi bo tak naprawdę Niemam jak tam jechać a zapewne wizyta byłaby za pół roku . Ginekolog do której się umówiłam w październiku na grudzień.. podobno ogarnia właśnie imunologie wiec pójdę do niej z wynikami
No widzisz jaka ja nieogarnięta - myślałam, że to co innego
 
reklama
Do góry