reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mam nadczynna tarczyce od 3 lat ale cały czas w remisji . Teraz zaczęły wyniki świrować ale mam endo co 2 tyg i wychodzimy na prosta . Krzywej insuliny nie robiłam. Robiłam tylko glukozę i insulinę na czczo i wynik homa 1,5 wiec nie kazali robić krzywej . Ale ja się zastanawiam czy nie zrobić . Czekam jeszcze na wynik komórek nk i zespołu antyfosfolipidowego oraz ana 2.

Zrób krzywa, mi na czczo nic nie wyszło a z krzywej wyszła lekka hipoglikemia i musiałam brać metformine. Jak masz tarczyce pod kontrolą to ok.
Prolaktyne najlepiej badać w godzinach porannych między 8-10 rano, najlepiej na początku cyklu (3-5 dc), ale jeśli badasz później to musisz powiedzieć lekarzowi w jakim dc było badanie. Natomiast w żadnym dc nie powinna być powyżej normy.
Nk najlepiej jak jest mniej niż 10%, poproś o steryd do transferu (encorton lub metypred).

Dziewczyny, niby wiem, że mam nie panikować itp., no ale...
Czy to normalne, że wszystkie objawy jakie miałam do tej pory przeszły? Zgaga, lekkie zawroty głowy.. została tylko podwyższona temperatura i czasami coś zakłuje w dole brzucha i czasem w pachwinach..do tego dziś rano znowu pojawił się delikatnie brązowy upław.. bete zbadałam dwa razy i była wysoka.. a dziś praktycznie żadnych objawów, czy to normalne? Dziś jestem 22 dpt blastki mrozaczka.. niby mam dziś wizytę, ale to dopiero za 8 godzin.. poradźcie coś, uspokójcie mnie czy coś.. błagam...

Spokojnie, objawy wrócą i będziesz mieć jeszcze rozmowy z kibelkiem ;)
 
Nie póki co jak podcieram papier to jest tylko brązowe ale w nocy była żywa krew. Ból brzucha delikatny bardzo. I u ciebie wszystko dobrze? Powiedzieli czemu tak się stało?
Wszystko zakończyło się dobrze, córeczka ma 7 miesięcy:) Nic nie znaleźli. Jeśli krwawienie się zatrzymało a ból nie narasta to dobry znak. Przy poronieniu wszystko rozkręca się jak na okres. Wiem że ta niepewność dobija ale co zrobić? Trzeba to jakoś przetrwać.
 
O kurcze, to też już swoje przeszłaś :oops: . A badałaś immunologię? Z tego co czytam tu na forum, to ja będę szła w tymi kierunku. Tylko odległość i finanse mnie na razie mnie wstrzymują

Immunologia to właśnie komórki nk , ana. Nie umawiałam się do tego lekarza do Łodzi bo tak naprawdę Niemam jak tam jechać a zapewne wizyta byłaby za pół roku . Ginekolog do której się umówiłam w październiku na grudzień.. podobno ogarnia właśnie imunologie wiec pójdę do niej z wynikami
 
Zrób krzywa, mi na czczo nic nie wyszło a z krzywej wyszła lekka hipoglikemia i musiałam brać metformine. Jak masz tarczyce pod kontrolą to ok.
Prolaktyne najlepiej badać w godzinach porannych między 8-10 rano, najlepiej na początku cyklu (3-5 dc), ale jeśli badasz później to musisz powiedzieć lekarzowi w jakim dc było badanie. Natomiast w żadnym dc nie powinna być powyżej normy.
Nk najlepiej jak jest mniej niż 10%, poproś o steryd do transferu (encorton lub metypred).



Spokojnie, objawy wrócą i będziesz mieć jeszcze rozmowy z kibelkiem ;)

Tak wiem ze prolaktyne robi się rano ale chodziło mi o konkretny dzień cyklu . Mam rozpisane wyniki w jakich dniach były robione . Teraz mam zamiar zrobić raz jeszcze na początku cyklu .
 
Jutro pierwsza konsultacja do in vitro. Nerwy biorą górę! Dziś u endo okazało się ze mam hashimoto ale to na pewno nie wpływa na brak ciąży. Wyniki fragmentacji i HBA już są i jutro się okaże czy wina stoi po stronie męża. Po nocach mi się śnią badania itd, ja Was kobietki podziwiam!!! Tyle macie siły i super podejście!! Ja to jeszcze nic nie wiem a już się martwię i spać nie mogę... dajcie trochę tej pozytywnej energii [emoji1374]

Niedawno temu przez to wszystko przechodziłam, zobaczysz, ze tez będziesz miała TĄ sile . Patrząc z perspektywy czasu, zapominasz o tym wszystkim o tej całej drodze, Bo wiesz ze z każdym badaniem, jestes już coraz bliżej. Dasz radę i znajdziesz w sobie takie pokłady siły, o ktych wcześniej Ci się nawet nie śniło . Będzie dobrze, zobaczysz!
 
reklama
Do góry