reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny nie uwierzcie, wczoraj robiłam kolejna betę i po raz pierwszy Progesteron i dzisiaj cudownie po 1.5h siedzeniu na telefonie dowiedziałam się że moja krew zaginęła w alabie..... Aż się popłakałam....
Powotorzyli mi badania o 14, bo potrzebuję na 16, ale nie jestem pewna czy to będzie tak miarodajne np beta po 78h, ale chyba są kalkulatory....?
Ten Alab to jakaś masakra, ja też czekałam na wyniki od soboty i dzisiaj się dopiero pojawiły na stronie, myślę że jak wpiszesz w kalkulator to wyjdzie czy przyrost prawidłowy.
 
Koniecznie daj znać jaki wynik [emoji110][emoji173]
Właśnie mnie już chyba wszystko co mogło bierze. Gardło, katar i tetaz coraz więcej kaszel.... boję się, bo ciągle mięśnie brzucha pracują [emoji29] ostatnie crio nie powiodło się. Właśnie wtedy też chorowałam. Tym razem miałam świeży transfer. Resztkami nadziei liczę na cud. Ale mam spore obawy [emoji29]




Beta 160.60 dzisiaj 10dpt. Także przyrost prawidłowy od piątku. Bardzo się boję.... Ze y beta przyrastala.
 
Cześć dziewczyny, od kilku lat byłam staraczką po iui i na tamtym wątku bywałam. Teraz jestem już in vitro. Mianowicie w jego trakcie. Czy próbował ktoś z was zapładniać tylko dwie komórki? Czy zawsze 6? Jakie są u was statystyki z ilością? Bije się z myślami co robić? Wolała bym nie zamrażać zarodków. Ale boję się, że z 2 nie wyjdzie nic. Czy jest ktoś kto zapładniał dwa i wyszły dwa lub jeden i się udało?
Witaj

Rozumiem Twoje dylematy, ja na początku swojej drogi też bardzo chciałam ominąć temat in vitro... od momentu kiedy byliśmy na nie skierowani do podejścia minęły ponad dwa lata... próbowaliśmy w tym czasie inseminacji i poprawiać wyniki nasienia łudząc się że uda się naturalnie...
A teraz jestem juz po 4 transferach, jutro mam 3 punkcje i modlę się żebym miała jak najwięcej komórek do zapłodnienia, żeby było z czym dalej walczyć...
Każdej z nas historia jest inna, u Ciebie może się udać z dwoma komórkami, ale BARDZO sobie zmniejszysz tym szansę na ciążę...
Gdybys się zdecydowała na zapladnianie tylko 2 komórek to pamiętaj że zawsze masz jeszcze opcję zamrożenie komórek jajowych. One gorzej znoszą mrożenie niż zarodki, ale zawsze to jakaś opcja żeby się kolejny raz nie stymulować i nie obciążać niepotrzebnie.
 
Beta 160.60 dzisiaj 10dpt. Także przyrost prawidłowy od piątku. Bardzo się boję.... Ze y beta przyrastala.
Cudownie! [emoji173] teraz to już z górki [emoji7]
Przypomniałaś mi, jak 4 lata temu w grudniu robiłam betę. W 10dpt. Było dokładnie 162. Dzisiaj Zuzia ma skończone 3 lata i czeka na rodzeństwo.....
 
reklama
Cudownie! [emoji173] teraz to już z górki [emoji7]
Przypomniałaś mi, jak 4 lata temu w grudniu robiłam betę. W 10dpt. Było dokładnie 162. Dzisiaj Zuzia ma skończone 3 lata i czeka na rodzeństwo.....



Moja beta w 9 dniu w 2016 roku w grudniu miała 186. I szczęśliwe urodziłam corcie ma 2 latka i 3 miesiące a teraz modlę się aby ten cud trwał. Czyli jak wszystko będzie ok i przyrost w środę będzie prawidłowy to kiedy do lekarza na pierwsze usg?
 
Do góry