reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Będzie dobrze! [emoji173]
Mocne kciuki ,za wszystkie co dalej walcza♡ wszystkie ktorym sie udalo,oby donosic zdrowo do konca i dalej bez komplikacji ,zeby pozniej bylo♡ a tym co sie nie udalo sercem jestem z Wami i wierze ,ze napewno nie dlugo sie uda♡. U mnie kiepsko z samopoczuciem, cieszylam sie bo na 3 objawy ciazowe jak reka odjąl a jak wrocilo to z nasileniem. W zoladku mam ochydnie co chwila go zasysa i czuje mdlosci,podjadam skorki z chleba bo sa neutralne,nie pachna itd ale później zwracam . Wczoraj meczylam sie do 24.00. Rano juz mialam kolo siebie wiaderko. Utrudnia to funkcjonowanie ,wyszlam kupic na obiad i myslalam ze uciekne ze sklepu i bede szukac gdzie moge sie wyheftac. Lekarz na to ,ze ciaza to takie uroki,stracilam 2 kg,pociesza ,ze po 3 mies piwinno to nasilenie minac. Jestem jakos w 9 tyg. Leki zas mam nakazane brac przez 2 tyg a potem powoli odstawiac....moze te leki tak dzialaja nie wiem. Cycy cale w zylach ale wydaje mi sie ,ze nie rosna ani nie bola nic. Bolaly tylko zaraz po transwerze. Dla dzidzia zniose wszystko i kazdego snia dziekuje za niego ale ledwo funkcjonuje. Wykanczaja mnie te wymioty i nie pomaga imbir ani nic
 
Zapladninie tylko 2 to duze ryzyko. U 2 razy mnie pobrano 9 komorek. Pierwszym zaplodnilo sie 6,a do transferu dotrwala jedna. Drugim tez zaplodnilo sie 6, a do transferu dotwaly 4.
Nigdy nie zdecydowalabym sie na zaplodnienie tylko 2.

Dlatego zbieram jeszcze informacje i myślimy. Bardzo dziękuję, że dzielicie się swoimi doświadczeniami.
 
Hmm, no embriologiem nie jestem:) Jak chcesz to dopytaj jak się mają te płytki do tego, że w przypadku niskiego wyniku HBA plemnik sam nie wniknie do komorki jajowej. Jeśli jakoś to załatwiają to luz.

U nas może inna sytuacja bo ja w ciąże zachodziłam ale niepowodzenie typu pozamaciczna , biochemiczna , puste jajo. Stad może decyzja embriolog ze u nas tego badania nie trzeba
 
Spokojnie stymulacja powoduje ze tsh może wzrosnąć - mi tez rośnie po stymulacji. Trzeba mieć to tylko pod stała kontrola. Możliwe ze podstawowe tsh masz prawidłowe ale po stymulacji ci poszybowało
Może masz racje , ze to po stymulacji .. ale w końcu będą to kontrolować .. a moje okolice 4 przed stymulacjami tez już bylo za wysokie do zajścia w ciąże ..przyjmuje się , ze powinno być niższe niż 2,5 jeśli kobieta planuje zostać mama
 
O matko strasznie duże to TSH, ja miałam ponad 4 i do dzisiaj biorę euthyrox 50 i ładnie wyrównały mi się hormony, tsh mam przeważnie ok 1. Nie wiem czy nie dostałaś za małej dawki....
A po stymulacji nie wzrosło TSH ? Bo tak się tutaj właśnie z @Artemida90 zastanqwiamy .. za miesiąc mam kontrole , wiec zobaczymy jak się zachowa ..
 
reklama
Do góry