reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ananasa ja jadłam po dwa plasterki 3 dni przed transferem i 3 dni po. Taką wtedy teorie słyszałam tutaj na forum [emoji14]
Ja nic nie robiłam przy dwóch transferach- oba udane. Jadłam to co mi humor poprawia i mój komfort, herbatki z miodem, kakao i takie tam duperele. Co do zapachu to w dniu transferu zalecają nie perfumować sie i jakiś łagodny antyperspirant.
Po transferze pojechałam do pracy a tydzień przed przechodzilam angine. Prosiłam o antybiotyk taki jak ciężarnym się przepisuje i ginekolog pochwalił.
Ale czytałam też gdzieś opinie, że jedzenie ananasa i chyba moreli może cos pomóc ale nie liczylabym, że od tego zależy udany transfer.
Raczej to magnetyzm naszej macicy :)
Powodzenia!
 
Forum BabyBoom.pl
A
  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89Katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama
Witam Cię na forum babyboom.pl
Oznacz gwiazdkąZaznacz jako nieprzeczytaneOpuść
[IMG alt="aniaslu"]https://mxf01.bbstatic.pl/avatars/m/5/5520.jpg?1552314405[/IMG]
aniaslu
Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi

minut temu: 21
Dzień dobry, nazywam się Anna Ślusarczyk i jestem administratorką forum babyboom.pl Cieszę się, że dołączasz do naszej społeczności :)

Mam nadzieję, że dobrze się poczujesz w tym miejscu. Staramy się dbać o siebie nawzajem
Dziękuję serdecznie za przyjęcie do grupy i witam wszystkie panie
Jestem tu nowa i mam kilka pytań ☺

Może po krótce opowiem Wam o sobie.
Mam 29 lat i od 6 lat niestety nie mogę zajść w ciąże, ciężko pow dlaczego. Wyniki niby ok, jeden jajowod niedrozny, podejrzenia endometriozy, polipy endometrialne usunięte, mąż wyniki dobre bo 79mln. Jedyna rzeczą jest niska rezerwa jajnikowa, dlatego się znalazłam na tym forum, gdyż dwa dni temu lekarz pow że tylko in vitro wchodzi w grę bo nie mam za dużo czasu.
Dlatego bardzo proszę o pomoc!
Nie mam pojęcia jaka klinikę wybrać, mieszkam w Angli ale chcemy w Polsce podejść i muszę wybrać jakąś klinikę w Warszawie. Dziewczyny doradzcie coś proszę
Co do zbiórki, to juz dawno uzbierano całą kwotę, wiec ja wplacilam na kogos innego :)
 
Ja rodzilam w grudniu 2017, moja siostra w lipcu 2018, a przyjaciółka teraz we wrześniu 2019 i wszystkìe byłyśmy zadowolone z opieki i co ważniejsze w moim przypadku szybkiej reakcji że dzieje się coś złego. Ja jedynie mogę przyczepić się do laktacyjnych ale siostra i przyjaciółka mówiły że za tygodniowy pobyt była tylko jedna babka która strasznie naciskała na kp
Bo tam teraz jest nowy oddzial To cesarki czy naturalny porod?To Ty z Ivf ciaza?Jak sie Twoj lekarz nazywa?
 
Powiem Ci że narazie tak samo jak i przed, żadnych objawów, jedyne co to wylazł mi ogromny siniol po zastrzyku neoparin, chyba muszę się nauczyć je robić...a u Ciebie jak tam samopoczucie? :happy:
Ja nie mam żadnych zastrzyków ani nie miałam w dniu transferu czy przed. Mam od ilości leków problemy ze wzdęciami. Dramat a co do brzucha to lekarz trochę mi tam pomieszka cewnikiem bo nie chciał współpracować i chyba z tego powodu odczuwam jakiś dyskomfort. Poza tym wedle zaleceń z kliniki oszczędnie ale oczywiście w domu porządek musi być
 
reklama
Do góry