reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O widzisz super A kiedy rodzilas?Opieka wszystko w porzadku tak?
Ja rodzilam w grudniu 2017, moja siostra w lipcu 2018, a przyjaciółka teraz we wrześniu 2019 i wszystkìe byłyśmy zadowolone z opieki i co ważniejsze w moim przypadku szybkiej reakcji że dzieje się coś złego. Ja jedynie mogę przyczepić się do laktacyjnych ale siostra i przyjaciółka mówiły że za tygodniowy pobyt była tylko jedna babka która strasznie naciskała na kp
 
O kurcze a myślałam że w grudniu polecimy y na pierwszą wizytę i że w styczniu już będziemy w trakcie z racji tego że mam już problemy w pracy bo latalam do Polski się leczyć co chwila więc cały czas na urlopie to nie będziemy mogli latać co chwila na wizyty
No właśnie rozmyślań nad Nowym bądź Invicte, chodź moja gin z Manchesteru poleca mi Bociana, ale może dlatego że sama pracuje w Bocianie tylko na Śląsku, moja rezerwa to 1,19 i gin pow że nawet in vitro mamy 30%, nie wiem czy to dużo czy mało, dla mnie mało i jestem załamana, musi minąć kilka dni i pewnie dojde do siebie ale jak narazie to chodzę i ryczę cały czas bo bardzo chciałem uniknąć in vitro
Polecam bociana w bialymstoku :) sama tam podchodzilam do invitro i moge powiedziec ze specjalisci pierwsza klasa, bardzo dobre laboratorium i nie naciagaja na pieniadze :)
 
reklama
Do góry