reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki moje najpiękniejsze!!!
Ja dzisiaj juz bylam na wyborach. Pozniej na obiedzie i pieknym jeziennym spacerze a jeien to moja ulubiona pora roku.
Kochane, prosze was z caalych sil. GŁOSUJCIE!!! i te ktorym sie udalo i te którym za chwile sie UDA :) Głosujmay za NAS !!! Pomóżmy sobie :)
Popieram!!! Nie wierzę że aż tak duża część społeczeństwa jest 'oglupiona', przede wszystkim za mało osób głosuje :(
 
reklama
Dziś okazało się, ze moja 5 lat młodsza siostra jest w ciąży, moi rodzice w końcu zostaną dziadkami, bardzo na to czekali. Wiecie .... cieszę się bardzo... ale jednocześnie robiłam wszystko, żeby się nie rozpłakać
 
Dziś okazało się, ze moja 5 lat młodsza siostra jest w ciąży, moi rodzice w końcu zostaną dziadkami, bardzo na to czekali. Wiecie .... cieszę się bardzo... ale jednocześnie robiłam wszystko, żeby się nie rozpłakać
Trzymaj się!!! Wiadomo, niby wiadomość dobra, ale boli jak cholera... Ale przyjdzie Twój czas, mam nadzieję że już niedługo.Tymczasem dużo siły!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziś okazało się, ze moja 5 lat młodsza siostra jest w ciąży, moi rodzice w końcu zostaną dziadkami, bardzo na to czekali. Wiecie .... cieszę się bardzo... ale jednocześnie robiłam wszystko, żeby się nie rozpłakać
Wiem jak to boli. Tym bardziej ze jestes po swiezo po nie udanym transferze. Musisz nabrac dystansu chociaz to bardzo trudne. Pamietaj ze Ty zrobilas wszystko.
 
Dziś okazało się, ze moja 5 lat młodsza siostra jest w ciąży, moi rodzice w końcu zostaną dziadkami, bardzo na to czekali. Wiecie .... cieszę się bardzo... ale jednocześnie robiłam wszystko, żeby się nie rozpłakać
Ciężko się cieszyc jak sam człowiek czeka na to tak długo:( Świetnie Cię rozumiem.. zresztą pewnie jak każda z nas tutaj na forum. Moja młodsza siostra też właśnie spodziewa się drugiego dziecka, zarówno za pierwszym jak i drugim razem zaszła w pierwszym cyklu starań. Cieszę się ze chociaz ona nie ma z tym problemu, ale... troszkę jej zazdroszczę chociaż bardzo się tego wstydzę :(:(Życie nie daje wszystkim po równo, niestety.. Trzymaj się ciepło! Zycze szybkiego spełnienia marzenia o dziecku:)
 
Dziś okazało się, ze moja 5 lat młodsza siostra jest w ciąży, moi rodzice w końcu zostaną dziadkami, bardzo na to czekali. Wiecie .... cieszę się bardzo... ale jednocześnie robiłam wszystko, żeby się nie rozpłakać
Wiem jak to strasznie boli. Moja młodsza siostra zaliczyła wpadkę na rok przed ślubem, w grudniu rodzi. Kiedy ona informowała na Wielkanoc że jest w ciazy ja byłam po piątym transferze ktory się nie udał. Ból ogromny, ale też przez to mam jakąś siłę żeby właśnie dalej walczyć i się nie poddawać.
 
Dziś okazało się, ze moja 5 lat młodsza siostra jest w ciąży, moi rodzice w końcu zostaną dziadkami, bardzo na to czekali. Wiecie .... cieszę się bardzo... ale jednocześnie robiłam wszystko, żeby się nie rozpłakać
Ciesz się kochana szczęściem siostry, to piękna sprawa, że ktoś bliski zostanie rodzicem. Dookoła rodzą się dzieci i będą się rodzić i nic na to nie poradzimy. Mi też na początku było ciężko, jak juz wszystkie najblizsze mi osoby mają dzieci , ale staram się cieszyć dniem dzisiejszym i realizować swoje cele. Nie porownujmy się do innych bo to, że szybko jedni zostają rodzicami, to np. mają problemy typu relacje małżeńskie. Nikt nie ma w każdym aspekcie idealnie :)
Miłej niedzieli 8-):wink:
 
reklama
Do góry