reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny takie pytanie - wczoraj dostałam e-maila z Invicty że po porodzie mam podać płeć dziecka , datę urodzenia, punkty Apgar jakie dziecię otrzymało, jaki typ porodu generalnie wszystko...2 lata temu czegoś takiego nie podawałam- po co im to ?? Czy nasz cudowny rząd coś mąci w tym temacie A ja nie wiem?? To są nasze prywatne informacje, nie podoba mi się to...też tak macie ??
Ja w Gamecie rok temu też miałam taką ankiete poporodowa. U mnie dawali jak już przestawali mi prowadzić ciąże w 12 tyg. Po porodzie im to odeslalam mailowo.
 
reklama
Ja w Gamecie rok temu też miałam taką ankiete poporodowa. U mnie dawali jak już przestawali mi prowadzić ciąże w 12 tyg. Po porodzie im to odeslalam mailowo.
W gyncentrum tez tak jest slyszalam ,ze trzeba powiadomic po porodzie klinike ze urodzilo sie dziecko i wszystkie dane. Mysle ,ze jest im to potrzebne do statystyk
 
Dzień dobry Dziołchy!!!!!
Pamiętajcie o głosowaniu plisssssss! Każdy głos się liczy:D:D:D

Miłego,pięknego dnia!
Głosujemy :) Ja na emigracji ale głos tak samo ważny. ;)
P.s. znalazłam ostatnio w sieci podpowiedź dla elektoratu P..S że im więcej krzyżykow postawią na jednej kartce tym szanse partii na zwycięstwo większe :D mam nadzieję że dużo ich pójdzie za tą wskazówką :D !!!
 
Głosujemy :) Ja na emigracji ale głos tak samo ważny. ;)
P.s. znalazłam ostatnio w sieci podpowiedź dla elektoratu P..S że im więcej krzyżykow postawią na jednej kartce tym szanse partii na zwycięstwo większe :D mam nadzieję że dużo ich pójdzie za tą wskazówką :D !!!
Też mam taką nadzieję, ze zwolennicy pójdą za tą wskazówka :D:D
 
Dziewczyny takie pytanie - wczoraj dostałam e-maila z Invicty że po porodzie mam podać płeć dziecka , datę urodzenia, punkty Apgar jakie dziecię otrzymało, jaki typ porodu generalnie wszystko...2 lata temu czegoś takiego nie podawałam- po co im to ?? Czy nasz cudowny rząd coś mąci w tym temacie A ja nie wiem?? To są nasze prywatne informacje, nie podoba mi się to...też tak macie ??
Tak jak dziewczyny pisza. To sa statystyki kliniki. Dzieki temu sa potem "rankingi" klinik dotyczace skutecznosci - liczba transferow a liczba ciaz, zywych urodzen itp
 
Mam nadzieje ,ze minie to. Bo wymiotuje ciagle ale zeby jeść to na nic nie mam apetytu prawie. O silach do wychodzenia i robienia w domu ani juz nie wspominam. Czasem na 3 dni mi sie zachce ale po godzinie dwoch sily odchodza znowu

Mnie ratował imbir, dużo imbiru tak że do dzisiaj na niego patrzeć nie mogę. Do picia woda z imbirem, do ssania imbir itp. Jak nie lubisz imbiru to w aptece są tabletki prevomit - wyciąg z imbiru i witamina C, mi to ratowało życie.
Aaa i nie stresuj się jak z dnia na dzień przejdzie, tak się dzieje i to też jest normalne ;)

Dziewczyny takie pytanie - wczoraj dostałam e-maila z Invicty że po porodzie mam podać płeć dziecka , datę urodzenia, punkty Apgar jakie dziecię otrzymało, jaki typ porodu generalnie wszystko...2 lata temu czegoś takiego nie podawałam- po co im to ?? Czy nasz cudowny rząd coś mąci w tym temacie A ja nie wiem?? To są nasze prywatne informacje, nie podoba mi się to...też tak macie ??

Już Ci dziewczyny odpisały, u mnie invimed dzwonił miesiąc po porodzie i pytali o szczegóły. U nas to był też punkt w umowie z klinika i lekarz nam wcześniej tłumaczył o co chodzi, więc nie byłam zdziwiona.

Głosujemy :) Ja na emigracji ale głos tak samo ważny. ;)
P.s. znalazłam ostatnio w sieci podpowiedź dla elektoratu P..S że im więcej krzyżykow postawią na jednej kartce tym szanse partii na zwycięstwo większe :D mam nadzieję że dużo ich pójdzie za tą wskazówką :D !!!

Podobno to tak nie działa! :o
W wyborach do Sejmu jeśli x jest w dwóch lub więcej kartkach tej samej listy to głos jest ważny tylko liczy się jako głos oddany na listę i liczy się dla pierwszego kandydata na liście. Dlatego też wszyscy walczą o te jedynki...
Więc ja liczę że sondaże ich uspokoily że ich partia wygrywa i wogole nie rusza tyłka... Tylko to nas może uratować! :oo:
 
reklama
Do góry