reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak jest w przypadku jeśli jest nietolerancja na gluten, alergia na gluten lub jeśli występuje celiakia. W innych przypadkach stosowanie diety bezglutenowej jest zbędne i uleganie modą. Sam twórca diety bezglutenowej po około 2 latach, po dokonaniu badań wycofał się ze swoich wcześniejszych teorii, które świadczyłyby ,że gluten szkodzi ludziom zdrowym.
Tylko że ja mam potwierdzona celiake więc muszę się stosowac
@Gość gość ANNA @Śliwka12345 Dziewczyny A które parametry trzeba zrobić na nietolerancję glutenu, bo jest ich kilka a chciałam zrobić badanie.
 
Załamuje mnie nasze społeczeństwo dziewczyny czytam dzisiaj cały dzień co piszecie o ciążach wokół Was i ja przyznam bez bicia ... znoszę to tragicznie. Przyjaciółka, koleżanka i współpracowniczka jak mi oznajmiły ,nie mając pojęcia o mojej sytuacji, wyłam bez opamiętania i nie potrafiłam tego zrozumieć. Wyłam i była wściekła! Oczywiście z całego serca życzę im jak najlepiej ale złość i rozpacz jaka temu towarzyszy jest ogromna. Wytrwałości dla nas Dziewczyny !
 
Załamuje mnie nasze społeczeństwo dziewczyny czytam dzisiaj cały dzień co piszecie o ciążach wokół Was i ja przyznam bez bicia ... znoszę to tragicznie. Przyjaciółka, koleżanka i współpracowniczka jak mi oznajmiły ,nie mając pojęcia o mojej sytuacji, wyłam bez opamiętania i nie potrafiłam tego zrozumieć. Wyłam i była wściekła! Oczywiście z całego serca życzę im jak najlepiej ale złość i rozpacz jaka temu towarzyszy jest ogromna. Wytrwałości dla nas Dziewczyny !
Wiesz, wydaje mi się ,że mamy prawo być mega wściekłe, zrozpaczone, wyć itd, ale po tym trzeba jakoś z tym żyć.Bo tak na prawdę co nam to da? tylko dodajemy sobie przez to jeszcze więcej nerwów i się zatruwamy :(
 
Załamuje mnie nasze społeczeństwo dziewczyny czytam dzisiaj cały dzień co piszecie o ciążach wokół Was i ja przyznam bez bicia ... znoszę to tragicznie. Przyjaciółka, koleżanka i współpracowniczka jak mi oznajmiły ,nie mając pojęcia o mojej sytuacji, wyłam bez opamiętania i nie potrafiłam tego zrozumieć. Wyłam i była wściekła! Oczywiście z całego serca życzę im jak najlepiej ale złość i rozpacz jaka temu towarzyszy jest ogromna. Wytrwałości dla nas Dziewczyny !
A już myślałam ze tylko ja tak mam :(
 
reklama
Załamuje mnie nasze społeczeństwo dziewczyny czytam dzisiaj cały dzień co piszecie o ciążach wokół Was i ja przyznam bez bicia ... znoszę to tragicznie. Przyjaciółka, koleżanka i współpracowniczka jak mi oznajmiły ,nie mając pojęcia o mojej sytuacji, wyłam bez opamiętania i nie potrafiłam tego zrozumieć. Wyłam i była wściekła! Oczywiście z całego serca życzę im jak najlepiej ale złość i rozpacz jaka temu towarzyszy jest ogromna. Wytrwałości dla nas Dziewczyny !
Hej, dla Ciebie również zaswieci słońce, rodzicielstwo to nie wyścig, kto pierwszy w ciąży. My mamy swoją drogę, nie znaczy, że jesteśmy gorsze. Może warto z kims porozmawiac, kto Cię wesprze? :)
 
Do góry