reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy do Gamety przeszliscie? Skoro tam slabiej to mozecie wrocic..
Nie kochana. Poszliśmy do Artemidy. Ze względów czysto logistycznych. Dojazdy do Gdańska przy 2 dzieci to kosmos. Poza tym w pracy nikt nic nie wie a branie wolnego ciągle jednego dnia albo zwolnienie z kliniki dałoby do myślenia.
 
Najlepszy z lekarzy z invicty prof. Łukaszuk przyjmuje też w Wawie. Gościu ma dużą wiedzę. Trudno sie do niego dostać ale może warto na konsultacje się udać. Kiedyś mieli akcję darmowych konsultacji dla par po kilku nieudanych próbach.
Prawda, Raz na jakiś czas warto do niego pójść. Naprawdę ma mega wiedzę i doświadczenie i niejedno już widział
 
60EB8A9A-215A-43F4-9EAD-FE0FFC563E7E.jpeg
Dziewczyny byłam u gina i poznajcie mojego kropeczka❤️❤️❤️
Szczerze to byłam w takim szoku, ze niewiele się dowiedziałam. Ale najwazniejsze, ze jest:D:D i w dobrym miejscu, bo bałam się pozamacicznej.

Wciąż w to nie wierze, ale jestem bardzo szczęśliwa:D
 
Zobacz załącznik 1023141Dziewczyny byłam u gina i poznajcie mojego kropeczka[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Szczerze to byłam w takim szoku, ze niewiele się dowiedziałam. Ale najwazniejsze, ze jest:D:D i w dobrym miejscu, bo bałam się pozamacicznej.

Wciąż w to nie wierze, ale jestem bardzo szczęśliwa:D
Super kochana gratuluję.
Cudowny kropuś[emoji173] [emoji173] [emoji173]
Na tą foteczke czekalam caly dzien[emoji8]
I będę czekała całą wieczność, żeby sie takiego momentu i takiej fasoleczki doczekac...
 
reklama
Zobacz załącznik 1023141Dziewczyny byłam u gina i poznajcie mojego kropeczka❤❤❤
Szczerze to byłam w takim szoku, ze niewiele się dowiedziałam. Ale najwazniejsze, ze jest:D:D i w dobrym miejscu, bo bałam się pozamacicznej.

Wciąż w to nie wierze, ale jestem bardzo szczęśliwa:D
Oj kochana CUDOWNY kropeczek. Jak dla mnie chłopczyk. Jakoś tak mnie tknęło.
 
Do góry