reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny .Jestem po criotransferze blastocysty 10 dzień. Niestety wczoraj 2 testy negatywne i dziś też negatyw .Mam zlecone 14 dpo zrobić betę ale zrobię ją juz w poniedziałek.Czy to możliwe że pozna implantacja ?Czy testy do dupy ??To mój drugi transfer .Tym razem z accofilem encortonem i clexane
 
Hej dziewczyny .Jestem po criotransferze blastocysty 10 dzień. Niestety wczoraj 2 testy negatywne i dziś też negatyw .Mam zlecone 14 dpo zrobić betę ale zrobię ją juz w poniedziałek.Czy to możliwe że pozna implantacja ?Czy testy do dupy ??To mój drugi transfer .Tym razem z accofilem encortonem i clexane
A masz mozliwosc zrobic bete bo jak wiesz testy nie zawsze wychodzą pozytywne
 
Hej Dziewczyny:) Wczoraj miałam transfer, po tym relanium praktycznie cały czas spałam. Dziś wstałam i dobrze się czułam-rano już nie brałam tego relanium, a teraz tak od trzech godzin jakoś dziwnie się czuję Jestem nieprzytomna, mam lekkie zawroty. Jestem baaaardzo zmęczona-gorzej niż wczoraj po tym relanium i czuję takie klucie w podbrzuszu. To normalne? Też tak mialyscie?? Może jakiś leków za dużo.
 
Hej Dziewczyny:) Wczoraj miałam transfer, po tym relanium praktycznie cały czas spałam. Dziś wstałam i dobrze się czułam-rano już nie brałam tego relanium, a teraz tak od trzech godzin jakoś dziwnie się czuję Jestem nieprzytomna, mam lekkie zawroty. Jestem baaaardzo zmęczona-gorzej niż wczoraj po tym relanium i czuję takie klucie w podbrzuszu. To normalne? Też tak mialyscie?? Może jakiś leków za dużo.
Ja relanium brałam 4 dni od transferu. Ja akurat dobrze reaguje na leki, więc ciężko mi powiedzieć, czy to od tego masz. Relanium działa w końcu rozluźniająco :rofl:
 
Ja relanium brałam 4 dni od transferu. Ja akurat dobrze reaguje na leki, więc ciężko mi powiedzieć, czy to od tego masz. Relanium działa w końcu rozluźniająco :rofl:
Tylko ja właśnie dziś nie brałam tego leku, bo lekarz powiedział mi że on nie jest konieczny i ma za zadanie jedynie mnie wyciszyć, więc może ewentualnie na noc żebym pospala porządnie, bo mam z tym problem po steryd ach.
 
A jak z Wasza aktywnością po transferze? Normalnie funkcjonujecie? Jaki spacer wchodzi w grę? Czy tylko łóżeczko i książka? Ja to z tych co nie uleza:(:(i się zastanawiam co robic. A lekarz powiedział żeby tylko nie przemeczac się, nie dźwigać nie uprawiać wspinaczki, ani nie startować w maratonie :) itp.
 
A jak z Wasza aktywnością po transferze? Normalnie funkcjonujecie? Jaki spacer wchodzi w grę? Czy tylko łóżeczko i książka? Ja to z tych co nie uleza:(:(i się zastanawiam co robic. A lekarz powiedział żeby tylko nie przemeczac się, nie dźwigać nie uprawiać wspinaczki, ani nie startować w maratonie :) itp.
Spacery wskazane!!! Na ukrwienie macicy :)
 
reklama
A jak z Wasza aktywnością po transferze? Normalnie funkcjonujecie? Jaki spacer wchodzi w grę? Czy tylko łóżeczko i książka? Ja to z tych co nie uleza:(:(i się zastanawiam co robic. A lekarz powiedział żeby tylko nie przemeczac się, nie dźwigać nie uprawiać wspinaczki, ani nie startować w maratonie :) itp.
Mnie od pierwszego dnia nosilo. Dwa razy dziennie chodziłam na spacer, dobre jest na ukrwienie macicicy i po za tym pierwsze dni trochę odpoczywalam. A teraz siedzę w pracy. Ale nie dzwigam, mimo, że podobno teraz mogę.
 
Do góry